Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szükség van Magyarországnak...

Mi szükség van Magyarországnak terrorelhárító szervezetre?

Figyelt kérdés
gondolom nem az Al Qaeda ellen fél Orbán
2011. márc. 25. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ebben benne van a túszmentés, veszélyes bűnözők elfogása, személy- és objektumvédelem (itt ne a sarki tüzépre gondoljunk, hanem pl. Ferihegyre, vagy a paksi erőműre) stb. És persze a tényleges terrorelhárítás.
2011. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon egyszerű. Új, szigorúan jól fizető munkahelyek, persze csak a rokonoknak, ismerősöknek, s.ggnyalóknak. Új, csak a vezírnek felelő szervezet, ahol tisztára lehet mosni a lopott pénzeket. Plusz testőrgárda, ami elkelhet majd később.


Amiket az első válaszoló ír, azokat szerintem idáig a VPOP kommandósai tökéletesen végezték idáig is.

2011. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

"Amiket az első válaszoló ír, azokat szerintem idáig a VPOP kommandósai tökéletesen végezték idáig is."


Jó én azt feltételeztem a Kérdező a terrorelhárító alakulatokra gondolt úgy általában, kezdve a megyei beavatkozóktól egészen a Neutronig meg a Sólyomig.

2011. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Walternak van igaza, a kérdésből valóban az érződik.
2011. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

23:35


Nem mondtam/mondom, hogy nincs igaza, így utólag újra elolvasva a kérdést, valóban azt is jelentheti, csak miután ott van a "gondolom nem az Al Qaeda ellen fél Orbán" megjegyzés, én egyből a Terrorelhárítási Központra asszociáltam. De majd a kérdező tisztázza ezt.


Még annyit, hogy szerintetek, ha rövidítenénk Terrorközpontnak, azt megértenék mások?

2011. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a Maléter Pál laktanyában állomásozó TEK központra gondoltam
2011. márc. 25. 23:47
 7/12 anonim ***** válasza:
mondjuk, hogy egy őrült román akinek a rögeszménye, hogy Erdélyt el akarjuk foglalni, pokolgépet robbant Pakson... na az cukkermukker lenne
2011. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
cukkermukker? Puruttya fan vagy? :D
2011. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 AtyeszLL ***** válasza:

Ha nincs kerítésed, a cigányok bemennek a kertedbe. Hamarabb, mint a szomszédhoz.

Ha valaki azért robbant , hogy ezzel elérjen valamit, csak olyan helyre menne, aminek hírértéke van, és nem őrzik. Megvárja amíg jön hozzánk egy fontos ember, és BOOM!

Jó, ha van.

2011. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni, hogy éppen kik lesznek a terroristák áldozatai. Jobb félni, mint megijjedni. Katonáink vannak a Közel-Keleten, a NATO, EU stb tagjai vagyunk, tehát potenciális célpontok. Elég egy rossz vicc (mint Gyurcsány emlékezetes elszólása, amikor leterroristázta a focistákat), és már várhatjuk is a bombákat.
2011. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!