Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy azok a cigányok,...

Igaz, hogy azok a cigányok, akik bűnelkövetésre adják a fejüket, csak azért teszik, mert különben nem tudnak ennivalóhoz jutni?

Figyelt kérdés
Ezt a megállapítást az egyik kérdésnél láttam kiírva a kérdezőtől kommentnek. Jót derültem rajta. Szerintetek igaz?
2011. ápr. 1. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
szerintem igaz, kár hogy a "helyes" válasz a kérdésre : "dögöljön meg mind benne van a vérükben!!!!négy444!"
2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nyílván azért verik szét az embert minden ok nélül mert ezáltal kielégítik az éhségérzetüket......
2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
El lehetne menni valahová dolgozni. Legalább meg kellene próbálni. Nem csak a cigányoknak, mindenkinek.
2011. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nem tudtam, hogy a cigányok kannibálok.
2011. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ha csak erről lenne szó, akkor nem csak a magyarokat rabolnák ki, és vernék össze, hanem a saját fajtájukat is. Úgyhogy annyira nem lehetnek éhesek, inkább csak lusták és agresszívak. NÉÉÉÉGY
2011. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

hm, persze, igaz, ezért rabolnak ki védtelen embereket, veszik el a telefonjukat, mp3-ukat, stb.


aki éhes az zsömlét, kenyeret lop a tescobol, vagy pick szalámit.

2011. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

A telefont stb. el is lehet adni. Valóban nagyon sok cigány (és magyar) is éhezik! Munka pedig még a magyaroknak sincs!

Cigányt pedig nem vesznek fel sehova!

2011. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
94%

Teljesen mindegy milyen okból bűnöznek a cigányok.

Az a szomorú hogy sokan védik őket, és mivel éheznek ezért lophatnak, sőt gyilkolhatnak is, ráadásul van olyan ember akit ez egyáltalán nem zavar (lsd. utolsó válaszoló is).Sajnos itt tartunk Magyarország, hogy azt csukják börtönbe aki védekezik.

2011. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
A válaszom megegyezik a kérdéssel. Csak azért eszem mert éhes vagyok. Egyébként nem ennék ! Egyébként azért dolgozom, hogy a családomat el tudjam tartani. Lehet hogy a génjeimet át kellene beléjük oltani. Megjegyzem én sem szeretek dolgozni, de tudtok jobbat. JA! ! LOPNI !
2011. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

jaja ez eleg fura, h azert rabolnak, mert ehesek.

Csak azt nem ertem, h miert kell meg melle osszerugdosni meg megkeselni az embert?

De biztos az ehseg teszi...

2011. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!