Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP kormányzás végére a...

Az MSZP kormányzás végére a szakadék szélére került az ország. Azóta egy nagy lépést tettünk előre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:31
1 2
 1/13 Keeper válasza:
85%

Szerintem az ország az akkori kormány semmittevésétől került a szakadék szélére.

És SZERINTEM az új kormány próbál valamit tenni, hogy kihúzza onnan az országot, de mire végez, nem lesz ember az országban, mert elpusztulunk.

Legalábbis alsó rétegből nézve nagyon így tűnik.

20/F

2011. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Hanyadik societasos piros bögrére hajtasz, kérdező?
2011. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem barátom!


1980ban lett elsőnek az ország majdnem fizetésképtelen.

Azóta folyamatosan a gödör szélén táncolunk.

Leegyszerűsítve mentek a tankok és jöttek a bankok.

A rendszervarázslás semmi más nem volt, csak az ország átbillentése a lágy szocializmusból a kemény vadkapitalizmusba. Jobb lenne elfelejteni ezt az elmúlt 20 évet, de sajnos nem lehet. Mert ez a 20 év, kártékonyabb volt mint egy Japán féle katasztrófa 100×.

Oda sikerűlt a korrupt politikusainknak juttatni az országot, hogy már nem csak a gazdaságunk nullázódott szinte 0-ra, de a szerkezete is extrém módon roncsolódott.

A nemzettest, ami magából a polgárokból áll, hitetlenné, elgyötörté vállt. Leépűlt szellemileg, hiszen nincsenek olyan magyar szabadalmak, inovációk, a gazdaságnak egy egy eleme, ami élenjátó lenne. És leépült egészségügyileg is, amit talán nem is kell kifejteni. Illetve a szaporulata is siralmas, amijól vázolja a sorsunk, az eltűnést.


Nem tudni ki is húzta ki a kalapból a legkövérebb nyulat, mert itt minden párt csak húzogatott! " lehúzogatott"

2011. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Csak én gondolom úgy, hogy ha a szakadék szélére kerülünk, aztán teszünk egy nagy lépést előre, akkor beleesünk a szakadékba?
2011. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

(Sándor nem tudom, hogy miért 56% a válaszaid értékelése, remélem csak azért mert szeretsz beszólogatni a hülye kérdésekre xD )


Az az igazság hogy sajnos semmilyen lépést nem tettünk előre... Ez az ország már annyira velejéig romlott, hogy teljesen mindegy, ki van kormányon ugyanúgy hazug erkölcstelen féreg minden politikus. A pillanatnyi népszerűség és ezáltal haszonszerzésen kívül semmi sem érdekli őket. Esélyünk sincs kitörni ebből a helyzetből, ugyanott fogunk tartani 15 év múlva is, ahol ma, a világ meg majd elzúg mellettünk és én egyáltalán nem vagyok borúlátó :D

2011. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

"""Csak én gondolom úgy, hogy ha a szakadék szélére kerülünk, aztán teszünk egy nagy lépést előre, akkor beleesünk a szakadékba?



Megértelek bizonyos értelemben.

De nem adok neked igazat.

Ugyanis, ha nem fordúl 180fokot az ország, akkor inkább egy nagylépés és vége a szenvedésnek.

" ha egyátalán nem túl késő már ma"

Mert ez a 20 év is egy rákos agónia, és ahogy ez az eféle betegségeknél szokás, nagyon fájdalmas a vége.

2011. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezt fújta ma a rádió is orbán papa beszélt, hogy újítás lesz de igaza van az 1. hozzászólónak

" Ide radikális változások kellenének de mi attól félünk szóval semmi se jó :S.. "

2011. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

"Az MSZP kormányzás végére a szakadék szélére került az ország. Azóta egy nagy lépést tettünk előre?"

Igen, ahogy mondod, bele a szakadékba, mert ugye van kire fogni.

2011. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha az ország tönkretétele az alapcél akkor igen, a fidesszel tettünk egy lépést előre.
2011. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

Az a baj, hogy nem létezik jó megoldás. Az MSZP az embereknek akart jót a gazdaság kárára (később megszorításokkal volt csak képes vegetálni), most a fidesz gazdaságilag jó lépéseket tesz, ami nem feltétlenül kedvez (jelenleg) az embereknek. Az emberek- és az ország gazdaságának érdekei szemben állnak egymással, ezért van az, hogy a sok marha egymás torkának ugrik a GYK-n, sokszor akkor is, amikor mindenkinek igaza van.


Styloo

2011. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!