Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok! Mivel...

Fidesz szimpatizánsok! Mivel magyarázzátok azt, hogy az alkotmánytervezet fordításából kimaradt a határon túliak szavazati joga?

Figyelt kérdés
Meg úgy egyáltalán: miért hagytak ki részeket belőle?
2011. ápr. 5. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Mert had mi döntsük már el,hogy ki legyen kormányon!!
2011. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ,aki nem érzi a bőrén a kormány cselekedeteit az ne szavazzon,aki nem szembesül a döntésével,mert sosem élt itt és sosem foga,az ne azért ne szavazzon ,mert nincs joga,hanem lelkiismeretből se! Aki tavaly költözött ki,de amúgy itt élt ,az még megmagyarázható,de aki képtelen követni az eseményeket és még csak nem is tud rendesen tájékozódni az könyörgöm ne szavazzon!!
2011. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De nem ez volt a kérdés!

"Mert had mi döntsük már el,hogy ki legyen kormányon!!"

Ez hogy jön ide?

2011. ápr. 5. 14:07
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem értem erre a kérdésre miért csak a Fidesz-szimpatizánsok válaszolhatnak.


Nem is értem a kérdést, most van a fordítás meg a magyar változat és a kettő nem egyezik? Ezt honnan veszed? Lehivatkoznád a forrásodat?


Ha viszont nem ez a baj, akkor a válaszom: Van az alkotmány, meg vannak a sarkalatos törvények pl. választási tv.

2011. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is értem a kérdést, most van a fordítás meg a magyar változat és a kettő nem egyezik? Ezt honnan veszed? Lehivatkoznád a forrásodat? "


hol élsz? odúban? barlangban?

2011. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
látod Sverdans ezek még azt se tudják mi folyik körülöttük. amúgy nem unod még? úgyse kapsz értelmes választ. a célközönségtől legalábbis tuti nem.
2011. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Különben meg a magyar nyelvű változat lép életbe. Az angol nyelvűvel meg foglalkozzanak azok, akik nem tudnak magarul viszont felettébb érdeklődnek a magyar alkotmánytervezet iránt. Na őértük én nem aggódnék a helyedben, mégha hiányos fordítást is kapnak. Annyi közük van a magyar alkotmányhoz, mint tyúknak az ABC-hez, vagy mondjuk annyi, mint nekem az Ír népszavazáshoz. SEMMI.
2011. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Kamumail, sajnálom odulakó vagyok, csak a GYIK jön be, viszont qva jó az angolom és érdekel az új alkotmány, szeretném összevetni. Kaphatnék egy linket, gondolom nem nagy kérés, hiszen te ezzel fekszel ezzel kelsz és éppen a gép előtt ülsz???
2011. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Kedves barlanglakók. Itt a cikk.


[link]


És Sverdans, ne tegyél föl felesleges kérdéseket, látszik a válaszolókból, hogy sík hülyék. Nincs egyéni véleményük, csak bólogatni tudnak, és "nyócévezni". Tök süketek és vakok, azt hiszik (még mindig), hogy Viktorka csinál is valamit (mármint jót). Tátott szájjal bámulják a beszédeit, miközben elhiszik neki azt a marhaságot, hogy "a politika nem a hatalomról szól, ez csak egy kommunista maradvány". Igen, azt a vezíretek mondta, el lehet rajta gondolkodni, hogy ezek után elhiszitek-e neki akár azt is, amit kérdez.

2011. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Na jó, csak annyira volt kamu a kérdés, hogy egy tetves linket sem tudtatok küldeni. Felejtsétek már el ezt a primitív hangulatkeltést és hallgassatok végre a józan eszetekre!
2011. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!