Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben az évben egyetlen nem...

Ebben az évben egyetlen nem egyházi jellegű technikai szám van, aminek az 1%-ot fel lehet ajánlani. Hol tudhatom meg, hogy pontosan mivel foglalkozik, és mire költenék azt a pénzt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon benéztél. Kétszer 1% van. Az egyik az egyházaké a másik a civil szervezeteké.


[link]


[link]

2011. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, nem vagyok hulye. Az egyházaknál viszont vannak kiemelt költségvetési előirányzatok is, ha valaki nem egyháznak akarja adni. De ha értenél hozzá, akkor tudnád, mert itt van az ún. technikai szám. Nem tudom, hogy minek írsz ide, ha fogalmad sincs róla. Idén azonban egyetlen ilyen költségvetési szar van az egyházak mellett. Ilyen volt régen a parlagfő írtás, ami most megszünt, és most vaami tehetséggondozás van. Én csak azt szeretném tudni, hogy pontosan mit takar a dolog, ki osztja el a pénzt, nyomon lehet-e követni, stb.
2011. ápr. 12. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, amiért nem értettem meg a nem elég pontosan feltett kérdésedet. Igazán sajnálom, hogy írtam, meg azt is, hogy ebben a stílusban tettem.
2011. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És valaki nem tudja a választ, illetve hogy hol találom?
2011. ápr. 12. 19:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Hahó, senki nem tudja? Elég gáz, ha nem lehet erről tudni semmit.
2011. ápr. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!