Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Edda, Deák Bill Gyula, meg...

Az Edda, Deák Bill Gyula, meg Ákos lényegében a Fidesz propagandazenészei, udvari költői?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezt miből gondolod?De ha már ilyesmit gyanítasz, ne hagyd ki a Republicot sem, hiszen ők éneklik, hogy "ez a parancs, érik a narancs" :D
2011. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, szimpatizálnak ugyan a Fidesszel, de semmi képen nem tekinthetők propagandazenészeknek.
2011. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
azt azért nem mondanám hogy propagandazenészei,Demjén Rózsi se az,pedig köztudott hogy nagy jobbos
2011. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Demjén Rózsi pont rossz példa, annó ő csinálta a Fidesz kampánydalt.
2011. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség lenne szabadúszó művészeket párthoz kötni, maximum egy adott időben.


Ahogy a pártok változnak, úgy az emberek is.


Az általad említett három együttes/művész már hatalmas volt, amikor a mai pártok még pindúrkák voltak, és hatalmasak lesznek akkor is, amikor a mai pártok már pindurkák lesznek vagy eltűnnek.

2011. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dick Esmen ***** válasza:
12%
Nem tudom de együtteseknek és zenészeknek nem kéne beleszólnia a politikába.
2011. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


Ez szellemes, de különösen azért vicces, mert Cipő magát szélsőbaloldalinak meg kommunistának, néha munkáspártinak mondja.

2011. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy zenész is ugyanolyan ember, mint egy nem zenész, és lehet véleménye. Az meg, hogy ismertségét felhasználja a preferált pártjának előnyére, hát istenem, tegye.
2011. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Edda igen.

Ákos teljesen biztos, hogy igen

Deák Bill hááát, nem tudom. Nem valószínű. De hogy ő a legszínvonalasabb közülük az biztos.

2011. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dick Esmen ***** válasza:

Dick Esmen válasza:


Nem tudom de együtteseknek és zenészeknek nem kéne beleszólnia a politikába.



Úgy értem beleszólhat de mint magán ember tegye és ne az ismeretségét felhasználva.(pl."azt mondta a pataky hogy szavazzunk a fideszre-Ki az a pataky?-Hát az edda énekese!-Ja akkor a fideszre szavazzunk!")

2011. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!