Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye mégsem lesz kötelező...

Ugye mégsem lesz kötelező sorkatonaság?

Figyelt kérdés
Mert hallottam, hogy valaki felvetette a témát, de ugye mégsem szavazták meg? Nagyon remélem, hogy nem, mert május 9-én töltöm be a 18-adik életévemet, és iszonyatos gyomoridegem van, ha már csak az eszembe jut.
2011. ápr. 18. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, hogy mi bajod van vele. Ha most is kötelező lenne, nem lenne ennyi nyúlnyál srác. Nézz körül... Amúgy nem fogják megszavazni szerintem.
2011. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy sajnos manapság nagyon sok rossz gyerek van, de én nem tartozom közéjük: soha sem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, discoban sem voltam még, stb... Nagyon érzékeny a lelkem, ráadásul a szüleim, nagyszüleim szerint idegileg nem bírnám ki, öngyilkos lennék. Nem vagyok alkalmas rá.
2011. ápr. 18. 17:59
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Megnyugodhatsz, a következő jó pár évben nem lesz sorkatonaság. Mindig fog akadni egy-két sipákoló military mániás, illetve álmában Erdélyt és Felvidéket lerohanó Don Quijote, de nem sok vizet zavarnak. Azért vagyunk mi és szomszédaink többsége a NATO tagjai, hogy ez a kérdés okafogyott legyen.
2011. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére számomra úgysem lesz. :)
2011. ápr. 18. 18:01
 5/16 A kérdező kommentje:

<covenant>


Köszi a választ! Remélem, igazad van. :)

2011. ápr. 18. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Épp az ilyen nyámnyilák miatt kell bevezetni kötelezően a sorkatonaságot.
2011. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És ha be is vezetik, nem fogom engedni, hogy tönkretegyék az életem. Akkor sem lesz kötelező.
2011. ápr. 18. 18:13
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Sok előnye lenne. A fiatalok elszakadnának végre anyuci szoknyája mellől, megtanulnának rendet rakni maguk után, kimosni a zoknijukat, SAJÁT életet élni, felelős döntéseket hozni, megállni a saját lábukon, egyáltalán végre FELNŐNÉNEK.


Persze van akinek ez nem tetszik, végülis kényelmes dolog, ha az embert még 40 évesen is gyerekként kezelik, igaz, kisfiam?


Pedro

2011. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A LÉNYEG, hogy NEM fogják. :)
2011. ápr. 18. 18:15
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudok magamra vigyázni, gondoskodni anélkül is.
2011. ápr. 18. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!