Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Rothschild idézetről?

Figyelt kérdés

"ha vér folyik az utcákon, vegyél ingatlant."


Sokan azt gondolják, hogy ez áll a romák állandó költöztetése mögött.

Vitathatatlan, hogy jelenlétüknek köszönhetően csökkennek a telekárak, ezáltal könnyebb felvásárolni egy adott városrészt.


2011. ápr. 20. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Igaza van, vettél volna telket Berlin bombázása idején jól jártál volna utána. Nem igazán helyes az a példa amit leírtál. Az emberek azért nem költöznek cigányok mellé, mert általában igénytelenek. Szóval inkább az számít mennyire emberien élnek, nem mint származás vagy bőrszín.
2011. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy van, aki ilyenkor is a nyerészkedésre gondol.
2011. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dzsungel törvény van, akkor szájalj ha életed árán is plédeket osztogatsz a fázó nincsteleneknek ha vér folyik az utcákon...
2011. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:26

Részeg vagy? Hogy jön most ez ide?

2011. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kérdező a véleményemet kérdezte, én leírtam. Erre elkezdtél személyeskedni. Egyébként tudod veled ellentétben elképzelhető, hogy bizony osztogatnám a lepedőket.
2011. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Azt mondtad szomorú ha valaki ilyenkor a nyerészkedésre gondol, én meg erre azt mondtam, hogy ha neked erre lehetőséged lenne nem-e használnád ki?!
2011. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"hogy ha neked erre lehetőséged lenne nem-e használnád ki?!"


Nem használnám ki, mert nem ilyen a természetem és nem vagyok elvtelen karrierista.

2011. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, viszont választhatsz, hogy mindenki éhezzen, vagy a családod kivételével mindenki.
2011. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57

?????

Nem hinném azt, hogy ha nem veszek pl: polgárháború idején telket, akkor automatikusan éhezni fogok.

2011. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Nem, viszont választhatsz, hogy mindenki éhezzen, vagy a családod kivételével mindenki."


Aki ilyen tettekre képes az vagyonos és befolyásos személy.

Nem, hogy a családja, a leszármazottai se fognak éhezni.

2011. ápr. 20. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!