Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék hogyan tervezik,...

Orbánék hogyan tervezik, képzelik Magyarország jövőjét, ha netán kizárnak bennünket az EU-ból?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Hozzácsatolnak minket izraelhez :(
2011. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem hinném, hogy van válságforgatókönyv. Ahhoz túl jól tejelünk.
2011. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha kizárnak minket, akkor már nem kell tervezniük tovább, ugyanis ha ez bekövetkezik, abban a pillanatban megnyílnak Magyarország alatt a pokol kapui és démoni lények seregei lepik el hazánkat, mert meg mertünk tenni ilyen eszeveszett őrültséget.
2011. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanmár ki zárna ki az EU-ból és miért?

Még mindíg azok közé az országok közé tartozunk akinek a legkevesebb összetűzése van az EU-val. Olvass már el egy angol vagy francia vagy német újságot.

2011. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként meg nem értem, hogy miért zárnának ki.

Orbán is azoknak az alkalmazottja, akik az EU-t is irányítják, így teljesen érthetetlen döntés lenne részükről ez a lépés.


Amíg Magyarország ellevitál és ki lehet szivattyúzni és el lehet adni itt a szemetet, addig nagyon is hasznosak vagyunk nekik.

2011. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
azért zárnának ki mer itt diktatúra lesz és éheznek azok akik nem gazdagok. túl nagy a határ a szegény és a gazdag között. Szerintem meg kéne szállni ezt az országot és valakinek a gyarmatává tenni.
2011. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sehogy, szerintem nem is erre játszanak. feszítik a húrt ameddig lehet.
2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, hogy Orbán hogy képzeli, de ha ez megtörténne, Magyarország végre nem lenne az uzsora-kamatkapitalizmus és a nemzetközi pénzhatalom kizsákmányolt gyarmata!
2011. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!