Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen törvények vannak vagy...

Milyen törvények vannak vagy lesznek érvényben a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Szerintem közterületen be kellene tiltani, büdös és egészségetelen. Az rendben van, hogy más meg akar halni 15 évvel korábban rákban, én nem akarom ugyanazt beszivni, ráadásul szűrő nélkül.
2011. ápr. 27. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

"Szerintem közterületen be kellene tiltani, büdös és egészségetelen. Az rendben van, hogy más meg akar halni 15 évvel korábban rákban, én nem akarom ugyanazt beszivni, ráadásul szűrő nélkül."


Nézd, attól még senki sem halt meg rákban, hogy dohányzott. A régi öregek nem csak szívták, de még rágták is a dohányt soha semmi baja sem lett tőle egyiknek sem.

Ha valaki tüdőrákban hal meg annak az okát valahol máshol kell keresned, például a légszennyezettségben. De a dohányzás ilyen jellegű károsodást nem okoz.

2011. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért korom fekete a tüdeje a dohányosoknak mert minden rendben van? Én kétlem, és a "magas légszenynezetséget" is, ugyan mivel van szennyezve?
2011. ápr. 27. 21:13
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Hány dohányos tüdejét tartottad már a kezedben és hány nemdohányzóét?


Mivel szennyezett a levegő?

[link]

2011. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

21:09 persze áltasd magad... pont a te formád nem akarja elfogadni, hogy mennyire káros, ezért jönnek ezekkel a közhelyekkel.. Mellesleg én is dohányoztam rendszeresen, egy éve hagytam abba (15- 23 évig), ég és Föld a különbség.

Az az ipari dohány amit a cigibe raknak teljesen más mint az eredeti dohány, pont úgy, ahogy az élelmiszer ipar is telehányja adalékanyagokkal az "ételeket". Itt még pluszban a papírt is szívod.


Mindenki abban hisz amiben akar, szó szerint.

2011. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Láttad te már valakinek a tüdejét? Amit a reklámokban látsz,azt sem tudja egy laikus értékelni.

Egyetértek az elsővel. Még annyit tennék hozzá,hogy az utóbbi két évben három jó ismerősöm halt meg,kettő tüdőrákban,egy mellrákban. Sem ők,sem a családjuk nem dohányzott sosem.

Sokkal károsabb a gyárak füstje,a kipufogógáz,sokkal jobban szennyezik a levegőt,mint a dohányfüst! Nem hallottál még a szmog-riadókról? Annak nem a dohányfüst az oka.

Rákot pedig hamarabb kaphatsz a sok élelmiszerben.italban levő tartósítószerektől,és adalékanyagoktól,mint más dohányfüstjétől.

2011. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
A dohányfüstnél minden jobban szennyezi a levegőt. Az autók kipufogógázai az azbeszt(amit betiltottak ugyan, de még bőven fellelhető) és igen az ipar. Higgyétek el nekem legkisebb légszennyezést a dohányzás okozza.
2011. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem a légszennyezés miatt káros, ti agyatlanok! Egy szívással több szart juttatsz a testedbe, mint egy pár perces sétával egy szmogos városban.
2011. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt énis tudom, hogy nem a dohányzás káros az üvegház hatásért, azok a gyárak. Nemtudom egyeltalán azt, hogy valaki, hogy gondolja egy égő, fülstölő valamiről, hogy nem káros? Nem beszélve arról, hogy pl: kocsmákba volt hogy már az ember szemét! marta a füst. Persze itt fogják utoljára betiltani a dohányzást, de egy példa arra, hogy mégse olyan egészséges.
2011. ápr. 27. 22:10
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

" Nem beszélve arról, hogy pl: kocsmákba volt hogy már az ember szemét! marta a füst. "


Melyik paragrafus írja le hogy kötelező kocsmába járni? Nem olvastam még erről.

2011. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!