Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed ezekről a...

 1/5 anonim ***** válasza:
62%

JÓ !

"Melyik az igazi Gárda?"

Találóbb lenne "Mire képes a hatalomért a jobbik ?"

Szabad jövőt !

2011. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Köszönjük a napi jobbik propagandát. (nem nyitottam meg őket)
2011. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos vagyok de az előzővel egyetértek. Hülyeség az ilyen mi a véleményed kérdés mert a fideszes meg mszps is mást mond róla.
2011. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Hát engem kiráz a hideg tőlük:S

Én nagyon nem szeretem ezt a stílust, mert szerintem ez egy stílus...nekem a Jobbik szóról a turulmadár tv jut eszembe, meg ugyanez a hosszú kecskeszakállas emberkék. A másodikban a zene alatta sem tetszik, (ez is a stílus része) nem tetszik a pesszimista szövege sem, "egyedül van mint a magyar" (vagy vmi ilyesmi) sztem éppen ezek miatt az emberek miatt tartunk ott ahol (szerintetek mi jut eszébe egy külföldinek egy magyarról??). Nekem a Jobbik nem tűnik egy komoly pártnak, nem tudom elképzelni őket a parlamentben, Jobbikos miniszterelnököt, valahogy össze-visszának tűnnek, akik csak csinálják a "balhét" meg mintha játszanának, de nem komolyak nekem. Tuti nem bíznék meg bennük (nem bízom meg). A 3. videóról eszembe jutott, vagy felmerült bennem az a kérdés hogy miért kell gyerekeket tüntetésre, felvonulásra vinni??? ez olyan nagy buli?? ezt nagyon nem szeretem...

A kommentár hangja is nagyon unszimpatikus, valahogy olyan furán beszél.

Egyébként nekem nincs semmi bajom a Jobbikos emberekkel:) sőt van egy ilyen csoporttársam is egyetemen, nagyon jól megvagyunk, de én nem pártolom őket, a stílusukat, a véleményüket.

2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajra jobbik. de tenyleg nincs ertelme ien kerdest felteni mert az oszes Lmp-s fidesz-es mszp-s valaszol ra egy csomo marhasagot, h miert nem jo meg mit tudom en. Amugy szerintem jobban bekellene kemenyitsenek.
2011. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!