Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagytok elégedve a jelenle...

Meg vagytok elégedve a jelenlegi kormánnyal?

Figyelt kérdés

Szerintem katasztrófa, amit csinálnak. Én nem azt mondom, hogy a régi jó volt, de hogy ezek se jobbak, az tuti.

Olyan idióták ülnek ott, hogy az valami rémes.


2011. máj. 5. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok velük megelégedve.

Nem azért mert idióták hanem azért mert nem lehet látni,hogy valami érdemlegeset csinálnának a gazdasággal.

2011. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok velük megelégedve, de csalódott sem vagyok, mert pont azt csinálják, amit vártam tőlük. És mivel már 3 éve pontosan tudtam, hogy így lesz, nem is szavaztam rájuk ;)
2011. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%

Én még kormánnyal elégedett nem voltam, mióta az eszemet tudom.

Abban viszont biztos vagyok, hogy abból a mélységből nem lehet az országot hamar kemelni, amibe az MSZP kormány lökte. Ideális kormányzás esetén sem lenne ez gyors folyamat.

Pedig hol van ez a kormányzat az ideálistól....

2011. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

Hát ez egy katasztrófa.

Az egyetlen, aki jó lenne az a JOBBIK jelenleg.

2011. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Az alternatívákhoz képest igen, meg vagyok elégedve. Ha lenne rendes párt, akkor nem. De a lehetőségekhez képest még a fidesz csinálja a legkevesebb zűrt... Ami valahol szomorú.
2011. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok elégedett, de az eddigiekkel sem voltam az. Viszont arculcsapás engem nem ért, mert én nm hittem el a választási ígéreteiket. A többiét se...
2011. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Meg.
2011. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem teljes mértékben, de azt hiszem az lehetetlenség is lenne.
2011. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Az előzőekkel sem voltam elégedett,de a mostani a legkatasztrófálisabb! Még több a megszorítás,semmit nem tesz az előrehaladás érdekében,csak azt szajkózza állandóan,hogy az előző kormánytól mennyi adósságot örökölt. Ami így azért nem igaz!A jelenlegi gazdasági helyzetért az elmúlt 20 év MINDEN kormánya és a gazdasági válság a felelős.

Tavaly júniusban Varga Mihály azt nyilatkozta,hogy 67 csontvázat találtak eddig a Bajnai kormány elszámolásában. De konkrétumokról majd a vizsgálat befejezése után,októberben nyilatkoznak. Azóta sem nyilatkoztak semmit,és azt sem tudni,hogy ez a Bizottság létezik-e még?

2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
hát sztem elmebeteg, aki erre igennel válaszol
2011. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!