Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor tesznek már valami...

Mikor tesznek már valami érdemlegeset a Parlamentben a cigányok indokolatlan szaporodása ellen? Mi miért nem tudjuk megfelezni a segélyeket mint Szlovákia?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg fidesz kormány lesz addig soha. Ahhoz előbb magyar embereknek kell oda kerülni, hogy itt bármi is történjen


Hehe arra várhatsz,mert amire ez megtőrténik arra már több barna bőrü lesz az országban mint magyar!

2011. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

"Ha valaki a lakókörnyezetében nem talál megfelelő munkát, miért nem keres távolabbi helyeken? Tudom, hogy fárasztó az ingázás, de ma már olyan nagy kincs a munkahely, hogy ennek érdekében még egy költözést is vállalni kellene. - szerintem."


Szerintem meg téged főbe kellene lőni. Ás mondom mindezt úgy, hogy én egy építőipari cégnél dolgozom, négykor kelek és éjfélkor érez haza. 208 kilométerre dolgozom az otthonomtól és ezt minden nap meg is teszem.

Takarodj má te a büdös p..ba a nagy ingázásoddal, meg költözéseddel, mert hidd el egyszer egy olyan ember fog fejberúgni akinek van is ebben tapasztalata.

2011. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:08


Ha éjfélig dolgoznál akkor nem itt jártatnád a pofádat!Azért nem kellene nagyzólni itt te nagy menő.....

2011. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

"Ha valaki a lakókörnyezetében nem talál megfelelő munkát, miért nem keres távolabbi helyeken"



Te mennyire naív vagy ember.

2011. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

"Ha éjfélig dolgoznál akkor nem itt jártatnád a pofádat!Azért nem kellene nagyzólni itt te nagy menő....."


Rajtad kívül senki sem nagyzolt.

2011. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne naív, ha máshol keres munkahelyet? Én is költöztem, 100 km-nél messzebre, egy jobb munkahely miatt, és megérte. Nyilván családdal már nem ilyen egyszerű, de nem lehetetlen, mi ezt is megléptük, amikor még gyerek voltam.
2011. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az lenne a megoldás, hogy a családi pótlékot előzetes X. évi munkaviszonyhoz kellene kötni. Például 2 éves folyamatos munkaviszony/gyerek.

Ha valamelyik szülőnek vagy házastársak esetén a kettőnek együtt ez meg van akkor járna arra a gyerekre a családi pótlék.

Egy magyar párnál mi a helyzet? 23-25 évesen dolgozni kezdenek és 30 évesen a nő gyereket szül. Így nekik külön-külön 5-7 éves munkaviszonyuk lesz, ami után már 3 gyerekre járna a családi pótlék. Ha összeházasodnának akkor pedig akár 5-7 gyerekre is. Szerintem ez így vállalható lenne és igazságos. Több száz milliárd forint megy el családtámogatásra.. Kicsit spórolni kellene. Persze, ez visszamenőleg nem lenne érvényes, csak a jövőben megszülető gyerekekre. Például ha idén bevezetnék a törvényt, akkor csak 2015.01.01-jével lépne érvénybe. Így mindenkinek lenne ideje felkészülni.

Egyébként vannak olyan magyar nők akik 22-23 évesen szülnek, de ők nem mentek egyetemre szóval legalább 1-2 éves munkaviszonyuk van és általában a férjük/élettársuk is idősebb tőlük 5-6 évvel, akinek pedig ennél is több munkaviszonya van. Szerintem ez a 2 éves munkaviszony/gyerek egy nagyon vállalható feltétel amit mindenki teljesít aki nem a segélyre akar gyereket szülni!

2013. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!