Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik miért nem gondolja...

A jobbik miért nem gondolja át gazdaságpolitikáját? Nekik jó lenne, ha az államadósság újratárgyalása miatt elszállna a forint árfolyama?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 17:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
72%
A helyesírás és az elírás között van egy lényeges különbség.
2011. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

"Ennyit a helyesírásodról."

Nagy tragédia, kihagytam egy g betűt, tényleg...

Na de hogy a lényegre térjünk, nem szállna el a forint árfolyama? De ugyan miért is? Szerinted a befektetők örülnének neki? Ha egyáltalán megengednék, mert nem véletlenül nem tárgyalják újra az adósságukat, kivéve Görögország, aki most gondolkodik rajta, de nem hiszem, hogy egy szinten állunk, igen ez nagyon jól hangzik, de mi lenne a CDS felárral, és a CHF/HUF árfolyam miatt a devizahitelesekkel, és a USD/HUF árfolyam miatt a benzinesekkel? Ja, hogy a Jobbik eltörölné a jövedéki adót?

2011. máj. 15. 18:23
 13/42 A kérdező kommentje:

"Senkit sem áll szándékomban győzködni. Nekem tökéletesen megfelel a jelen helyzet is. Legyen Fidesz kormány. Pusztítsa el az országot és induljon meg a kivándorlás. Több hely marad nekem."

Ez az oldal arra való, hogy kifejtsd a véleményed, láthatólag neked nincs saját véleményed, csak amit a nagy vezéred sugall neked, azt mondod vissza, érvek nélkül.

2011. máj. 15. 18:24
 14/42 anonim ***** válasza:
69%

"A jobbik miért nem gondolja át gazdaságpolitikáját?"


Nem kell átgondolnia, hiszen sosem lesz belőle kormánypárt.


"Nekik jó lenne, ha az államadósság újratárgyalása miatt elszállna a forint árfolyama?"


Nem gondolják komolyan ezt az újratárgyalósdit, egyszerűen találtak egy dumát, amivel hatni tudnak a teljesen fogalmatlan, alulművelt szavazóik érzelmeire.

2011. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
40%

"Nem gondolják komolyan ezt az újratárgyalósdit, egyszerűen találtak egy dumát, amivel hatni tudnak a teljesen fogalmatlan, alulművelt szavazóik érzelmeire."


De komolyan gondolják. Ez az első amivel minden lakossági fórumot nyitnak, és be is fogják tartani, ehhez jobban ragaszkodnak mint bármihez. És én is támogatom.

2011. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
30%

"Na de hogy a lényegre térjünk, nem szállna el a forint árfolyama? De ugyan miért is? Szerinted a befektetők örülnének neki?"


Nem. Látszik nem ismered a program minden elemét, csak foszlányokkal operálsz. A befektetők páros lábbal lennének kirúgva és a hazai tőke kezdene dolgozni emiatt a forint stabilitása és értéke megnőne.

2011. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
51%

"Ez az oldal arra való, hogy kifejtsd a véleményed, láthatólag neked nincs saját véleményed, csak amit a nagy vezéred sugall neked, azt mondod vissza, érvek nélkül."



Értem, szóval a nagy vezérem (gondolom itt Vona Gáborra utalsz) sugallja nekem, hogy maradjon kormányon a Fidesz mert az nekem jobb. Hát megvallom őszintén sok szellemi fogyatékos írását olvastam már itt a GYIK-en, de a tiéd mind felülmúlja logikában. :D

2011. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

"Nem. Látszik nem ismered a program minden elemét, csak foszlányokkal operálsz. A befektetők páros lábbal lennének kirúgva és a hazai tőke kezdene dolgozni emiatt a forint stabilitása és értéke megnőne."

Na jó, tudod mit, inkább hagyjuk, látszik, hogy nem tudsz ok okozati összefüggéseket teremteni.

2011. máj. 15. 18:46
 19/42 anonim ***** válasza:
60%

"De komolyan gondolják"


Miből gondolod?

2011. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

"Értem, szóval a nagy vezérem (gondolom itt Vona Gáborra utalsz) sugallja nekem, hogy maradjon kormányon a Fidesz mert az nekem jobb. Hát megvallom őszintén sok szellemi fogyatékos írását olvastam már itt a GYIK-en, de a tiéd mind felülmúlja logikában. :D"

Nem erre a mondatra írtam, de lényegtelen. Viszont ez a kijelentésed is ironikusan volt megfogalmazva, az első része legalább is mindenképpen, a második részében pedig felfestetted az általános egy átlagos ellenzéki véleményét, mely az ironikus gondolatból kiindulva festi le az ország jövőbeli sötét képét.

2011. máj. 15. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!