Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam megengedheti-e magának?

Az állam megengedheti-e magának?

Figyelt kérdés

Hogy évente több száz milliárd forintot költsön a megszámlálhatatlan életerős munkaképes cigány eltartásáre.Mindezt Lázár János Fideszes frakcióvezető alábbi nyilatkozata alapján kérdezem.

Ujsághir!


"Lázár a terveket többi közt azzal indokolta, hogy az állam nem engedheti meg magának, hogy évente 50 milliárd forintot költsön 30 ezer életerős munkaképes rendvédelmi dolgozó nyugellátására."


2011. máj. 17. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem engedheti meg magának!
2011. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen valahogy erre mindig jut pénz. Érdekes.
2011. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
ahogy azt sem h 40-45 évesen 1 rendőr nyugdíjba menjen főleg aki iró asztal mellett volt....nézd meg a mostani belügyminiszterünket...dereng vmi?ő is fakabát volt..
2011. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem a 30ezer embert védem (Mellesleg védhetném, mert én is közéjük tartozom) hanam az elvvel van bajom.Itt nem engedheti meg, akik azért már valamit letettek az asztalra, amott pedig szemet hunynak, akik pedig még életükben nem is dolgoztak.Hogy is van ez?
2011. máj. 17. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal cigányok igen jelentős része kamurokkant. Ők is terítéken vannak, nagyon helyesen.
2011. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pont ezt látom én is.

Ha már spórolni kell inkább azokon kéne elkezdeni akik soha semmit nem tettek a közösbe!

De úgy látszik ez tabutéma.

Ugyanugy mint a munkanélkülit megbüntetik ha nem fizeti a tb-t ezeknek meg ingyen jár.

Ezek "védendő fogyasztók" nem lehet elzárni a gázt vizet ha nem fizetnek nem lehet őket kirakni az önkormányzati lakásból akinek saját tulajdonú lakása van és nem fizet akár egyhavi számlát is ráterhelhetnek a lakására és gond nélkül ki is rakják abból, amit a saját erejéből spórolt össze, vásárolt meg.

Akinek saját tulajdonú lakása van nem jár szociális segély, persze aki önkormányzatiba lakik annak igen.

folytassam?

2011. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Muszálj eltartani őket, mert ha nem csináljuk akkor büdös, mocskos rasszisták vagyunk
2011. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

"A fiatal cigányok igen jelentős része kamurokkant. Ők is terítéken vannak, nagyon helyesen."


Hiába vannak terítéken. Ők hajfajás miatt maradhatnak is leszázalékolva.

2011. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

11:41


Ezen (is) kell változtatni.

2011. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Én teljesen fel vagyok ezen háborodva. A nyugdíj mellett az apukám még el is jár dolgozni mert annyira nem bírunk megélni. Az életerős cigányok eltartására van pénz??????????????????????????????????
2011. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!