Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz 2014-ben a választásokon?

Mi lesz 2014-ben a választásokon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 18:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
A Fidesz csúfos bukásán kívül? Fülkeforradalom. :)
2011. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Reméljük igaza lesz az első válaszolónak. :) Ha a népnek lesz egy kis esze és végre képes lesz a sarkára állni, akkor leváltják a Fideszt. Viszont ha az emberek még mindig képesek tovább tűrni, akkor lehet maradni fog. Én az első verzión leszek.
2011. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Reméljük az a párt fog 2/3-ot nyerni, ami a legnagyobb borsot tudja majd törni a Fidesz orra alá, és mindent visszacsinálna, amit a Fidesz csinált, beleértve az 1949-es alkotmány visszaállítását és a médiatörvény eltörlését is!
2011. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

amit tudok, megteszek a fityesz győzelme ellen.

remélem nem lesznek olyan balgák az emberek mint 5 éve, hogy megint megszavazzák ugyanazt a fos kormányt, ami addig szopatta őket...

2011. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Tisztelt utolsó!

Nah azzal aztán sokkal előrébb lennénk...vannak itt azért érdekes gondolkodásmódok:) le a kalappal sokak előtt:)

Valószínűleg nem lesz 2/3. Ha az ország gazdasági helyzete stabilizálódik akkor feltehetőleg újabb Fidesz kormányzás lesz valószínűleg koalíciós kormány fog alakulni. Kétlem hogy addigra az MSZP és az LMP annyira megerősödne. Legalábbis bízom abban hogy az ország népének jelentős része nem szed addigra kavingtont...bár ki tudja, lehet visszatapsoljuk a jó öreg Ferit, hiszen oly sok jót tett...(mazochista egy nép a miénk)

2011. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Remélem addigra már külföldről adom le a szavazatomat.
2011. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem:

30% Fidesz

30% MSZP

20% Jobbik

15% LMP

5% MDF


Az indokom a következő. Szerintem a Fidesz közgazdaságilag előrébb mozdító politikát folytat (hogy milyen eszközökkel és mi árán, most ne menjünk bele) Jó statisztikai adatokat tudhatnak majd, ami újra erősiti az elbizonytalanodott szavazóit, valamint csak azért szavaznak rájuk, hogy ne legyen MSZP. Az MSZP meg fogja szerezni magának a nyugdíjasokat meg pár bölcsészt, de a fidesz elvesztett szavazóinak csak egy részét kaphatja meg. A többi megy a Jobbikhoz és az LMP-hez. Én számítok egy fiatalos megújúlt MDF-re is, ami jó kampányolásal be is juthat. Persze, ha jönnek új pártok, vagy az MSZP szétszakad az egész elméletem megy a süllyesztőbe.


Styloo

2011. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
hasonló számokat valószínűsítek én is.
2011. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
nagyon remélem, hogy megbukik ez a bagázs! Ezeknél tényleg bárki jobb lehet!
2011. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:23


Az elemzésed nagyon gyenge.

2011. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!