Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar szélsőjobboldalnak...

A magyar szélsőjobboldalnak mi baja van a közel-kelet egyetlen demokráciájával?

Figyelt kérdés
azon kívül, hogy lakói nagyrészt zsdók
2011. máj. 18. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy a magyar szélsőjobb nem demokrata. (Ahogy általában a szélsőjobb nem az.

Ha megnézed, az összes szélsőjobbos ezen az oldalon arról fröcsög, hogy tekintélyuralmi rendszer kell ide, hogy rendbe szedjék a büdös cigókat.

Mellesleg nekik az bőven elég, hogy a lakosság zsidó ahhoz, hogy utálják az említett országot.

2011. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

Az izraeli vagyok


Aki ezt a kerdest feltette, annak a celja az volt, hogy a 33%-os belinkelhesse ezt a propaganda filmet.

2011. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

hármat tippelhetsz...

azonkívül tudtommal a szélsőjobb, csak akkor gondolkodik demokráciában, ha feltétlenül szükséges (lásd: Jobbik, ők most próbálnak lavírozni)

2011. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy demokráciát hazudoztok, de ti is diktatúrát valósítotok meg. A lónak is két oldala van, mint ennek... Egyik jó, a másik rossz. A másik különbség, hogy mi kimondjuk, és nem vesszük hülyére az embereket...
2011. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
milyen propagandafilmet?
2011. máj. 18. 21:27
 6/26 Sz1u ***** válasza:

21:27 (Kérdező)


Upsz! A Moderátorok úgy látszik megelőztek Téged... Én még láttam a videót... kár volt! Ilyet össze lehet vágni bárkinek, bármikor.

2011. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
egyébként a nemzeti radikálisra céloztam, a jobboldalon belül
2011. máj. 18. 21:42
 8/26 anonim ***** válasza:
14%

Gondolom az, mint ami az egész világnak... hogy nem demokrácia, hanem terror, és mészárlás!


Erre rengeteg bizonyítékot lehet találni, ha beírod a googléba, hogy: israel terrorism, és a videókat választod.


Ezen kívül ajánlom a Megszállás 101-es filmet.

2011. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 escrogar ***** válasza:
Milyen demokráciáról beszélsz? Különbséget tesznek az állampolgáraik között származási alapon (askenázi és szefárd zsidók).
2011. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
itt is vannak palócok meg matyók...
2011. máj. 18. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!