Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor 2015. -ig százeze...

Orbán Viktor 2015. -ig százezer munkanélküli romát szeretne bevezetni a munka világába. Szerintetek sikerül neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
...És még legalább ennyi rokkantnyugdíjast, egyéb nyugdíjast, segélyezettet és minden egyéb élőt és létezőt.Kíváncsi vagyok, honnan akar előteremteni ennyi munkahelyet.Kezdjük ott, hogy ki lesz, aki pénzt fog áldozni itt munkahelyteremtésre?
2011. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Majd teremtenek egymillió közmunkás helyet. :)
2011. máj. 20. 12:28
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Arra lennék kíváncsi, hogy a rokkantnyugdíjasok, nyugdíjasok, segélyezettek, cigányok, (pirézek) után mikor fog munkalehetőséget teremteni a kormány az egyszerű, hétköznapi magyar fiataloknak, akiknek semmi bajuk, csak szeretnének dolgozni?
2011. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, de nem fog sokaig tartani, mert az LMP tiltakozni fog az ellen, h a romak dolgoznak, a magyarok meg a segelybol elnek, hiszen ez igy nem fair, modern kori rabszolgatartas.

Ezert vissza fog allni minden a regi kerekvagasba!

2011. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért pár száz évig maradhat így. :D
2011. máj. 20. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozok Helmet-hez.

Ebből szép nagy pozitív diszkrimináció lesz...

2011. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog. Lassan már a soron is érettségisek vannak, akkor ők a 8 általánossal hova menjenek? Az állam meg tuti nem fogja őket alkalmazni, hülye lesz.
2011. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Én meg arra vagyok kíváncsi, hogy ki fog megbízni egy cigányban annyira, hogy munkát is adjon neki.
2011. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 1 millió új munkaerőt kellett volna szereznie,hanem 1 millió új munkahelyet.Valamit nagyon félreértelmeztek.
2011. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Lehet hogy csak én vagyok értetlen. Ha segélyezik a dologtalan cigányokat, akkor az a baj hogy a nyakunkon élősködnek. Ha azt mondják hogy adjunk nekik munkát és igenis dolgozzanak azért a pénzért amit megkapnak, akkor meg azon megy a hüppögés hogy ki fog nekik munkát adni, milyen munkát fog adni és honnan lesz pénz a foglalkoztatásukra. Akkor hogy is van ez?

A kérdésre válaszolva: ha sikerül, ha nem sikerül (ha tényleg akarják miért ne sikerülhetne), legalább történik is valami a cigányok felzárkóztatása érdekében, mert dumát már hallottunk eleget. Még ha csak néhány tízezret vagy ezret tudnak foglalkoztatni, akkor is legalább azt a "néhányat" nem kell nekünk eltartanunk.

2011. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!