Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt hogyan értette Orbán Viktor?

Ezt hogyan értette Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

"A miniszterelnök az ország átszervezésének példájaként említette az egykulcsos személyi jövedelemadó bevezetését, egy "teljesen új nyugdíjrendszer" létrehozását, a tíz százalékos társasági adókulcs bevezetését, valamint az emberek meggyőzését arról, hogy egyhavi fizetésükről, illetve nyugdíjukról mondjanak le."


Konkrétan az 1 havi fizetésről és nyugdíjról való lemondás érdekelne.


2011. máj. 26. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

nemtom, rákerestem a neten, de sehol sincs több... amúgy már egy másik kérdésben is beszéltek róla.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__183..

2011. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha köztisztviselő vagy közalkalmazott lennél, sejtenéd. Erőteljesen csökkentek a juttatásaik (cafeteria), ill. megszűntek a 13. havi bérek. Korábban pedig már megszűnt a 13. havi nyugdíj.
2011. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem láttam a másik topikot.
2011. máj. 26. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

”Konkrétan az 1 havi fizetésről és nyugdíjról való lemondás érdekelne.”


Ez nem újdonság, már volt ilyen a Rákosi rendszerben is. Akkor tervkölcsönnek, majd a következőt békekölcsönnek hívták. Nem akartam fizetni, de levonták a béremből. A mostani hatalmat se kell félteni, hogy nincs ötletük, hogyan vegyék el a pénzünket. Ez van, mikor „forradalmárok, szabadságharcosok” kerülnek hatalomra.

2011. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:
70%

Így értette:

"Hiába örültök, tele vagyok még ötletekkel, hogyan lehet lehúzni benneteket. A nyugdíjpénztár csak gyakorlat volt.

Történik mindez a ti érdeketekben."

Taps, taps!

2011. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!