Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan élted le az egy évedet...

Hogyan élted le az egy évedet a Fidesz forradalmi kormánya által rendbe tett országunkban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Sz*rul. Még az MSZP is jobb volt, mint ez a szemét banda!
2011. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Nincs annyi eszetek hogy egy év alatt nem lehet rendbe hozni amit az elmúlt 8 évben elbarmoltak? Hogy lehet reális elvárás hogy rögtön aranyat csináljanak a sz*rból és eljöjjön a kánaán? De ha szerintetek az mszp volt a nyerő akkor szavazzátok csak vissza de akkor én biztos pattanok ebből az országból mert az a véget jelentené.
2011. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Sokkal kellemesebben, mint az előző években.
2011. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

"az elmúlt 8 évben elbarmoltak"


Az "elmúlt 8 év" volt Magyarország aranykora, te észkombájn!

2011. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem sütött másként a nap. Amikor meghallottam/megláttam Orbánt, a Szíjjártó nevű misimókust, a bandzsa makogó Matolcsyt, meg a többi hazudozó fideszest, rögtön átkapcsoltam másik állomásra. Így lesz ez a következő három évben is.
2011. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Dolgoztam és k...ra nincs időm más hülyeségeire figyelni.
2011. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

2. válaszolónak..


Rémlik neked az,hogy Orbán mit mondott,hány nap alatt rendbeteszi az országot?-Csak rájött,hogy nem Isten,hanem halandó,onnan is a rosszabb fajtából..



A másik..Mit köszönhetek?-Kevesenn a fizetésem,éhbérért dolgozom.Filézem az 1600 csirkét átlagban naponta..erre még elveszik az éjszakai bónuszomat is..

Hát basz*djon meg aki védi őket..DEE az is aki az mszp-t sírja vissza.

2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

RENDBE TETT??? Ez rendbe van téve? Atyaúristen... Akkor milyen az, ha nincs rendbe téve?


Miről beszélsz, nézz már körül egy kicsit, nézd meg mekkora a munkanélküliség, hol tartanak a bérek, mennyire stabilak a munkahelyek, milyenek az adótörvények, hogy áll az egészségügy, milyen a közbiztonság (két hét alatt rendet teszünk, ugye?), milyen nyugdíjra lesz majd kilátásod, és nézd meg, hogy hogy hazudnak szembe, hogy néznek madárnak nap mint nap...


És ez NEM CSAK a Fidesz forradalmi (vajon milyen forradalmi, talán fülke?) kormányára jellemző, hanem szinte az összesre, a rendszerváltás óta... Egyik kormánynak sem az ország érdekei voltak igazán fontosak, csak az, hogy kedves képviselőink jól megtömjék a zsebüket. Mi meg lelkesen megválasztjuk őket, és még tapsolunk is nekik, jól van fiúk, csak lopjatok, még többet, itt a másik zsebem is, azt is forgassátok ki nyugodtan...


Hát meg is érdemeljük.

2011. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Ami a legjobb volt azt magamnak köszönhettem(barátok,barátnők,jó beszélgetések,kellemes programok),ami a legrosszabb azt a fidesznek (munkanélküliség,megszorítás,szórakozó helyek bsztatása,egykulacsosadó)!
2011. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Vree ***** válasza:
63%

Az hogy az elmúlt 8 év (vagy 50?) felelős mindenért és ezért nem lehet most aranyat prüszkülni az ostoba demagógia, mert mit lehet arra mondani hogy mindent megígért és aztán ő is csak-csak rákényszerül a józanabb útra.


Egyelőre nem volt olyan lépésük ami közvetlen hasznot hajtott volna (inkább fordítva), de mondjuk, hogy voltak olyan kezdeményezéseik amelyek pozitív irányba mutatHATnak. Majd meglátjuk.


Eddig több volt a látszatból.

2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!