Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki árulja már el végre,...

Valaki árulja már el végre, miért fontos a mai Eu? Mi a jelentősége vagy szerepe?

Figyelt kérdés

Én értem hogy, nincsenek vámok, meg hogy nem kell útlevél, de ehez a szerződéshez elég egy A4 es lap és az aláírások a szöveg alatt. Minek ehez fenntartani egy rendszert millió emberrel ezközzel épülettel?


Vagy az Eu is csak a szavakban és a kisembereken spórol, vagy bizonyos prominensek működtetikmint sajtát privát játékot? Vagy az európai elit így akar egy kis korrupt pluszt magának?


2011. jún. 4. 13:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

""Imádom, amikor emberem hasratütésszerűen kiböfögött számokkal dobálóznak, aztán azokat bizonyítékértékűként állítják be. Mutass már forrásokat!



Imádod?


Én nem írtam pontos számokat, de ezt nem is találod sehol.

De csak számolj!


16 cukorgyár, az összes háttér iparral mezőgazdasággal feldolgozással.

" illetve egy még van.


A Kabairól tudok írni.


380 ember dolgozott csak az üzemekbe a végén az Eu előtt pedig 800.

11000 hektáron termelték a répát "160 hektár / 1 traktor a gazdaságos üzemeltetés szerint.

kb 15000 az Eu előtt.

A répa egy gondoskodást igénylőnövény amit kézierővel 3× kell kapálni. Csak egy kis matek 1 hektárt egy ember kb 4hétig kapálna, matek"""" és ez csak kapálásés egyszer


De akkor beszéljünk tovább Kabáról!


Ma egy romhalmaz, mert nincs a városnak bevétele.

Az emberek nem képesek gazdaságilag működtetni, mert nincs fogyasztás.


mit soroljak még? Mi lenne nekedf elég?


De ez semmi, mert ebből 15 öt tettek tönkre.


Ahogy hasonlómódon a növényolaj iparunkat, a burgonya termelésünket és vele a papíripart és az állattenyésztést.


Hány ember ez?


És akkor mégtovább!


Ami magyar volt és nem valutáért kellett megvenni, hanem a magyar gazdaságban forgot pénz. Annak a bukása mennyi?


Válaszolszlsz haver?



[link]

2011. jún. 4. 18:12
 12/13 anonim ***** válasza:
nem tönkretették, hanem eladták! ha annyira jól ment a biznisz mi pénzért adhatták el?
2011. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, pont ez a lényeg. Az eladással tették tönkre.


Ökörköri

2011. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!