Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Frizbiben...

Mi a véleményed a Frizbiben meginterjúvolt Raffael Sándor gyilkossal készült interjúról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, úgy hazudott mint a vízfolyás. 25-en menni egy szórakozóhelyre? Meg azt magyarázta hogy a combját akarta de magassága miatt talált szívet?
2011. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Továbbá még ő volt megfélemlítve, véletlenül volt nála kés (persze, hiszen mindenki késsel megy ugye szórakozni), ő csak szét akarta választani őket, oroszul beszéltek! pfff.

Undorító

Vissza kéne állítani a halálbüntetést!

2011. jún. 5. 23:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem az is szemet szúrt, hogy Hajdú nem tudja mi a különbség a riport, és az interjú közt ("mint azt a riport elején mondtad...")
2011. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem nézek szennyműsorokat. Nem vagyok kíváncsi gyilkosokra. Nem hagyom magam befolyásolni az általa elmondottakkal. Amíg mi egymásra acsarkodunk, addig fent azt csinálnak az országgal amit akarnak. De biztos jobb így, hogy feldühített titeket az, amit mondott. Kényükre-kedvükre játszanak az ézelmeitekkel :) Befolyásolható népréteg: média az etalonod.
2011. jún. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
Minden ember ártatlan, amíg a bíróság bűnösnek nem találja. Még egy utolsó cigány is.
2011. jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az ártatlanság vélelme megilleti. Ő vádlott és semmi képen nem ártatlan. Itt nem az a kérdés, hogy ártatlan vagy nem hanem, hogy hány évet kapjon.
2011. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha rajtam múlna, éltfogytig szednék a bodzát a szántóföldeken, kézenfogva a politikusbűnözőkkel, adócsalókkal, sikkasztókkal stb.

Mire együtt megöregednének, talán lenne idejük töprengeni pár dolgon.

Soha nem engedném szabadon egyiket sem.

2011. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ha azt mondom rád, hogy te egy gyilkos cigány vagy, akkor neked kell bebizonyítanod, hogy ez nem igaz, vagy nekem azt, hogy ez igaz? "


Ha köztudott, hogy embert ölt, akkor GYILKOS. Még akkor is, ha a bíróság nem mondta ki az ítéletet.

2011. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember bevallotta, hogy gyilkolt, tehát nem illeti meg semmilyen ártatlanság védelme.
2011. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Helmet én Szibériába küldeném őket valami bányába.:D
2011. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!