Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lecsukhatnak, mert írtam egy...

Lecsukhatnak, mert írtam egy nem túl hízelgő dalt a magyar politikai helyzetről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Sose lehet tudni, Vityóéktól minden kitelik. :]
2011. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Persze hogy tudom. Nem is kérdőjel került volna a mondat végére, ha figyelek
2011. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem csuknak le, csak rádküldik a rézf@szú baglyot.
2011. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem lesz gáz. Nézd meg ZZ: Szeretlek, SP c. dalát, és megérted, miért mondom ilyen biztosan. :)

Amúgy én kíváncsi vagyok rá, mit írtál. Légyszi mutasd meg!

2011. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Vén Betyár válasza:
37%

"Nem. A szólásszabadság alkotmányos jog. Na meg alapvető emberi."


Ez az Országgyűlést nem hatja meg. A szerzett jogok elvételével a rendvédelmi dolgozók alapvető emberi jogait sértették meg. Ez világos mint a Nap. Az Alkotmánybíróság pedig hiába figyelmezteti őket, hogy alkotmányos jogokat sértenek, az ő válaszuk erre az Alkotmánybíróság hatáskörének szűkítése. Diktatúra épül, a diktatúrák pedig tesznek az emberek jogaira. Felelőtlenség lenne azt állítani, hogy nem csukhatnak le ezért. A mai Magyarországon, a végtelenségig hülyíthető és elzárkózó társadalmunkban minden elképzelhető. Megszűntek a demokratikus fékek és az alkotmányos garanciák. Simán lecsukhatnak. Ilyen ügyészséggel ez nem kérdés. Ha Viktor úgy akarja, te 40 évig sitten rohadsz. A rendvédelmiseket még le kell gyűrni, azt mindannyiunkat szépen sorba kicsinálnak. A jobbikosokkal fogják kezdeni, annak még sok hülye örülni is fog, de semmi kétely ne legyen benned a tekintetben, hogy előbb-utóbb mindenki sorra kerül.

2011. jún. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ott még nem tartunk, hogy ebből bajod legyen, főleg ha 14 éves vagy. Amúgy oké, írtál egy dalt, de ezt elő is adtad valahol? Ha igen, hol? Vagy felraktad valahova?

Persze oké, én is azt mondom, hogy ezektől sok minden kitelik, de azért itt még tényleg nem tartunk. (MÉG)

2011. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 bumbi02 ***** válasza:
azé kiváncsi lennék arra a dalra...
2011. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Még nincs kész a hangszerelés, majd ha meglesz, kirakom:)
2011. jún. 12. 10:56
 19/20 anonim ***** válasza:

A Belga is még szabadlábon van, pedig egy egész cédét csináltak tavaly, a választások alatt politika témakörben, nem éppen fényezve a politikusokat.

[link]

Belga - Arany

2011. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő versnél semmi jobban nem írja le a magyar politikai helyzetet.


Laár András: Elnevezések


A burgonya csak krumpli,

egy ostoba nagy gumó.

A karotta csak répa,

gyökérnek mondható.

A paraj pusztán spenót,

mit utál a sok gyerek.

Téged politika minek nevezzelek?


A hulladék csak szemét,

a bélsár pedig kaki.

A politika nevét végre ki mondja ki?


A hurut az meg csula,

köpjed ki ezerrel!

S a politikával mit kezdjen az ember?

2011. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!