Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicces ez a sok propaganda...

Nem vicces ez a sok propaganda kérdés Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Heheheheheheheheheehheeheheheheheheheehheehehehehehe. Nem, szerintem nem. (komoly arc)
2011. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ürülsz.
2011. jún. 13. 07:43
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Te szabtad meg a kérdés komolyságát, a kiírásával. Én ugyanolyan szellemben válaszoltam.
2011. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Viccesnek vicces, de korántsem szokatlan. A baloldal teljesen bele van bolondulva Orbánba, szerintem sok baloldali publicista és politikus egyszerűen szerelmes belé.


Ez a gyűjtemény már elég régi, de változatlanul aktuális:


[link]

2011. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a cigányozás új...
2011. jún. 13. 08:04
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem inkább az örök elégedetlenség tetszik. Mindegy, ki van a kormányon, a lényeg, hogy takarodjon el a búsba. Szerintem ha Terézanya lenne ott, ő benne is mindenki kivetnivalót találna, és is húzzon a búsba.
2011. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Az igaz, hogy az ember sosem elégedett azzal, aki éppen kormáynon van. De tanulhatunk belőle, mégpedig sokat. Az én véleményem az, hogy Orbán rosszabb, mint az MSZP volt, tudniillik az apám szolgálati nyugdíjas rendőr, aki NÉHÁNY tényleg szemét és nyugdíj mellett is dolgozó rendőr miatt elveszíti a nyugdíját, és most munkanélküli segélyt fog kapni, pedig végigdologozott 30 évet! Csak szólok, hogy őket küldték nyugdíjba, küldték, mert kellett a fiataloknak a hely, csak ezt senki nem szokta megkérdezni...Anya pedig óvónő 3 diplomával a kezében, és a létszámleépítések miatt valószínű, hogy kirúgják, mert ez a hülye világ enm azt nézi, hogy hány diplomád van, hanem pofára megy az egész. ja és bocs, lehet hogy nézi, hogy hány diplomád van, és azt tartja meg, akinek kevesebb van, nehogymár többet kelljen neki fizetni (de anáynak nem is adtam egy FT-tal se több fizetést!).

Jövök én, orvos szeretnék lenni, és a drága kormány fizetőssé akarja tenni az egyetemeket, csak azért, mert Nyugaton ez a divat; de a két munkanélküli szülőmmel hogyan fizessük ki? Hitelt sem adnak, de én ettől az országtól hitelt felvenni nem akarok...Ettől még az MSZP is jobb volt.

2011. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
bocs de 3 reáldiplomával senkit sem küldenek a búsba... apádnak pedig nem veszik el a nyugdíját, csak más néven fogja megkapni
2011. jún. 13. 09:06
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

ma 08:04


Mióta először kormányra került, azóta szokásban van, hogy a baloldalon cigányozzák Orbánt. Persze nem az újságokban, hanem a suttogó propaganda szintjén.

2011. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az én véleményem az, hogy Orbán rosszabb, mint az MSZP volt, tudniillik az apám..."


Orbán feladata az egész ország vezetése, nem az, hogy apád érdekeit képviselje.

2011. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!