Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz erre számított...

A fidesz erre számított kitalálta az ösztöndíjprogramot? Minden eddiginél nagyobb bérfeszültséget okoz a kormány.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 20. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
A Fidesz egy rohadalom. Ilyen embereket még az országban sem volna szabad megtűrni, nemhogy a parlamentben.
2011. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Éljen Kurcsány! Éljen Meseházy, bocsi Mesterházy!
2011. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Éljen Kurcsány! Éljen Meseházy, bocsi Mesterházy!"


Bocs, de most Orbán van hatalmon. És ezt most ő okozta. Nem lett volna egyszerűbb annyit mondani, hogy nincs pénz, mint ígérgetni. Olyan mint a 400%-os béremelés. Most is várják.

2011. júl. 20. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Számítaniuk kellett rá, hisz rengeteg tanácsadó, szakértő dolgozik nekik...

Orbán-Gyurcsány-Mesterházy Egyik kutya, másik eb.

2011. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
JA akkor most mindenkinek ígérünk aki tüntet.
2011. júl. 20. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem.hogy sok hülye miért hiszi el azt,hogy CSAK az elmúlt 8 év alatt tették tönkre az országot? Ezt csak a Fidesz állítja! Arról nem beszélnek,hogy az előző kormányzásuk alatt ők mennyi kárt okoztak az országnak.

A jelenlegi működésük pedig kritikán aluli.

2011. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem lenne ilyen magas az államadósságunk sokkal jobban állna az ország. Nézd meg, hogy mennyi volt az államadósság 2001 végén, és nézd meg mennyi volt 2009 végén. És hiába mondod azt, hogy az államadósság csak egy dolog. E miatt van az ország így lecsúszva. BKV-tól, MÁV-tól mennyi pénzt loptak el a kedves urak 8 év alatt? Nem beszélve az uniós forrásokról.

Lehet szidni a Fideszt azért is mert nem osztogatja a segíjkét ingyen, hanem dolgozni kell majd. Én büszkébb lennék arra, ha utcaseprőként szebbé, tisztábbá tehetem a városom, minthogy otthon meresztem a valagam.

Lehet hisztizni, hogy de diplomával rendelkezőknek miért kell ilyet csinálni. Túl sok ma a diplomás az országban és engem néznek le, aki csak egy tróger gépgyártási technikus. Addig amíg az ország nem áll talpra többet kell dolgozni, majd ha talpra áll lehet kicsit megpihenni. Én sem imádok dolgozni, de elfogadom,hogy nekem is hozzá kell tennem az ország jövőjéhez. 21/F

2011. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"BKV-tól, MÁV-tól mennyi pénzt loptak el a kedves urak 8 év alatt? Nem beszélve az uniós forrásokról.

"


Elég naiv lehetsz ha azt hiszed, hogy most nem lopnak. ugyanúgy lopnak ők is. VAgy lefizetik őket.

2011. júl. 21. 10:09
 9/11 doboszoli ***** válasza:
81%

Kedves fiatal barátom, írod, hogy büszke lennél arra, ha seprővel a kezedben,stb.

Erre majd akkor térjünk vissza, ha majd tényleg a kezedbe nyomják a seprőt. Le fog törni az a büszkeség. Nagyon.

Persze amíg más seper, teljesen helyénvaló ugye?

2011. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem olyan családom van akik megvetik a kétkezi munkát. Apám szobafestő, anyám takarítónő. Nagyapám lakatos, nagyanyám szintén takarítónő. Másik nagyapám pedig paraszt volt, ugyanúgy ahogy anyai nagyanyám is. És hidd el, hogy nem panaszkodnék akkor sem ha azt kéne csinálnom ha nem lenne munkám. De lehet kötekedni és elképzelni, hogy csak hangember vagyok.
2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!