Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg mindenki jobbikosnak...

Tényleg mindenki jobbikosnak születik, csak a zsidó média torzítja el az embereket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 11:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
PL. Vona is mondta, hogy az emberek 2/3-a jobbikos, csak még nem tudják.
2011. júl. 28. 11:22
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Valaki az eszét is használja
2011. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Nézőpont kérdése. Aki ebbe születik bele és ebben nő fel, tényleg így gondolja. Ez egy nagyon kiforrott gondolatrendszer, csak egyeseknek bántó lehet.


A Jobbiknak ahhoz, hogy nőni tudjon, markánsan el kell utasítania minden faji megkülönböztetést, ezzel viszont tradícionális szavazókat veszíthet. Vona Gábor mindenképp csapdában van, zseni legyen a talpán, aki ezt a dilemmát megoldja.

2011. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Régen ez úgy hangzott, hogy mindenki rendőrnek születik, csak van aki továbbtanul.
2011. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez tévedés. Mert ugye mindenki Ádám és Évától származik, akiknek a leszármazottjai zsidók lettek. Következésképpen ők is zsidók voltak. Tehát mindenki zsidó.

Csak Te nem!

Mert Te egy másik bolygón születtél, ahol sosem volt értelmes élet. Onnan pedig ide száműztek, hogy ne rontsd tovább színvonalat. Itt még van hová süllyedni...Ezt egyébként Vona Gábor mondta nekem, a múltkori pángalaktikus jobbikos zsidócigány multikongresszuson, amit Kínában rendeztek, ahová csak téged nem hívtak meg.


:-D

2011. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Ez így eléggé le van egyszerűsítve... Mindenki - vagy legalábbis a nagy többség, magyarnak születik, fontosak számára a magyar érdekek. Aztán ehhez jönnek hozzá a szülői és környezeti hatások (köztük média), és van, aki később változtat a véleményén.

Az, hogy az ország 2/3-a Jobbikos, csak még nem tud róla, szerintem igaz. Ha megismerkedne a Jobbik programjával, azzal, hogy mit akarnak, és miket tesznek meg már most is, elgondolkodtatná. Csakhogy, sokan nem szeretik beismerni, hogy tévedtek, így egyszerűbb kitartani amellett, hogy a Jobbik egy csúnya, rasszista, fasiszta, trappista párt...

Nem látok feloldhatatlan ellentétet a Jobbiknak felrótt cigányellenesség és a szavazók véleménye között. Egyrészt nem hiszem, hogy a Jobbik cigányellenes, csak meg akarja oldani a problémát. Ami mindenkinek jól felfogott érdeke (még egy mai Népszavás cikk is ezt támasztja alá). Ha pedig sikerül e téren eredményt elérnie, akkor támogatni fogják egyre többen.

2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Izrael leszármazottai a zsidók, nem Ádámé.
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

És Izrael nem Ádám leszármazottja? Ő is egy másik bolygóról jött? Mert akkor minden tértek.


Amúgy szerintem ezt a kérdést értelmesen nem is lehet megválaszolni. Hogy lehet ekkora f@szságot kérdezni? Ez olyan mintha azt kérdezném, hogy ugye mindenki b.zinak születik, csak kinevelik belőle.

És amíg nem volt média, akkor mi volt? Krisztus is jobbikos volt? Mert azt már tudom, hogy magyar.


Hát ez kész.


Na cső én mentem.

2011. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

A Jobbik nem rasszista (tényleg nem az, vagy nem teheti meg, az más kérdés), de a szavazói közül nagyon sokan azok.


Jelenleg nincs olyan gondolati rendszer, amelyben tömegek kollektív kirekesztése morálisan igazolható.


Mondom ezt úgy, hogy a Jobbikra szavaztam. Éppen ezért fontos lenne országosan is az érpataki modell felé fordulni, ami nem tesz különbséget emberek között, viszont a törvény betűjét kőkeményen betartatja.

2011. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
régen mindenki kommunistának született csak az imperialista világrend torzította el :D ... milyen furcsa egybeesés...
2011. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!