Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy a Nyócker c....

Hogy lehet hogy a Nyócker c. animációs magyar filmet nem tiltották be?

Figyelt kérdés
Mert szerintem bármelyik kátrányos helyzetű aktivistának csak annyiba kerül volna hogy elkezd nyafogni hogy "rászistá". Mert vannak benne elég erős dolgok...
2011. júl. 29. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Az egy társadalomkritika és nem "rászistá" kisfilm. Mellesleg jó ideje nem tiltanak be semmit, ha nem tudnád szólásszabadság van. (Különben ha már betiltáson van a szó, a kurucinfó és az echo tv sokkal jobban megérdemelné, mint a Nyócker.)
2011. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy tudom, hogy kirakatromák (LL. Junior) is szinkronizálták nem?


így eléggé valószínűtlen az állításod


Egyébként hiába vannak benne erős dolgok, a főszereplő romafigurák a "jó fiúk" a történet szerint.

2011. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A világ azért nem így működik...
2011. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért tiltották volna be? Akinek nem tetszik nem nézi. Szólásszabadság van.
2011. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Józsefvárosi Önkormányzat is beperelte a filmkészítőket jó hírnév rontásáért, ami lenyomja a kerületiek ingatlanárait. Nem tudom, mi lett az eredmény, de érdekel.
2012. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!