Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok mostanában...

A politikusok mostanában gondolnak arra, hogy mit fognak írni róluk a történelemkönyvek?

Figyelt kérdés

Rendesen tönkre tették ezt az országot, nem jó olyan országban élni, ahol mindenki idegbeteg.

Nagy a megélhetési bűnözés.

Utálom, hogy a kocsimban nem hagyhatok semmit, és tele van indításgátlóval, kormányzárral.

Kiveszett az udvariasság, a másik ember tisztelete.

Ezt mind a korrupt politikusoknak köszönhető, akik tönkre tették a gazdaságot és az ipart.

1848-ban, és 1956-ban, még voltak igaz emberek.

Akik küzdöttek a hazáért, ma mindenki menekül külföldre.

Ősapáink mit szolnak ehhez az országhoz?



2011. júl. 30. 23:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Utálom, hogy a kocsimban nem hagyhatok semmit, és tele van indításgátlóval, kormányzárral."


Mondjuk ez meg a környéken is múlik. Én itthon a ház előtt pl volt hogy napközben lehúzott oldalablakkal hagytam ott, a pénztárcám pedig a boxban. Csak a kulcsot vettem ki, nehogy valami gyermek játékból elindíthassa, de az oldalajtók nem voltak bezárva. Bejöttem ebédelni, aludtam egyet és nálunk ez természetes: Senki sem bántotta. Viszont nem élnek cigányok a faluban!

2011. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Nekem többet számít a saját életem, mint az, hogy magyar vagyok. Ezért örömmel költöznék ki külföldre. Egyszer élek, magamnak élek."


Csomagolhatsz, egy percig sem tartóztatunk!

2011. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

"És 57% nem hazaáruló, mivel nem nemzetséget változtat."



Akkor nem vagy tisztában a fogalommal. A hazaáruláshoz nem kell nemzetséget változtatni. Sőt semmit sem kell változtatni. Elég kapcsolatot felvenni, vagy fenntartani idegen nemzetek tagjaival. (BTK)

2011. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%

"Nos valóban, nem vagyok hazaáruló, mert az én hazám én magam vagyok, amit életem végéig nem hagyok el."


Nem drágám, te egy korcs vagy. :)

2011. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy ívben le sz.rják. A zsebük tele van. Alig dolgoznak, külföldön nyaralnak, megvan mindenük. engem se érdekelne, hogy mit ír egy könyv a halálom után. Csak míg élek éljek úgy mint egy földesúr a középkorban.
2011. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:04


Ne haragudj, de szerintem te is látod, hogy most egy baromságot írtál. Akkor én büszkén leszek korcs, meg hazaáruló, ha ez így van.

2011. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bár abban igazad van, hogy nem feltétlen kell nemzetséget változtatni egy hazaáruláshoz. És most látom, hogy mégsem írtál olyan nagy baromságot, csak a vége kicsit úgy adta ki magát, mintha az lenne hazaárulás, ha külföldivel kommunikálnál. De közben rájöttem, hogy ekkore hülye nem lehetsz és igazad van, mert nemzetség nélkül is lehet valaki hazaáruló:)
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na akkor folytatom, mert örülök a véleményeknek!


Szóval, Hitler most negatív hős, mert nem nyert, de mi lett volna ha nyert volna ?! Nem arra gondolok, hogy kiket irtott volna ki,hanem arra, hogy visszakapjuk a területeinket, és esetleg német irányítás alatt fellendül az országunk. Az eredeti téma viszont mi a helyzet a politikusokkal, majd száz év múlva tanulják a nebulók, hogy Orbán Gyurcsány igen ezek az emberek voltak gyerekek azok a miniszterelnökök akik alatt ennyit és ennyit hanyatlott az ország gazdasága, ipara.

2011. júl. 31. 15:00
 19/21 anonim ***** válasza:

Hitler, Hitler:DDD

Ő végülis, ha nem veszített volna, nagyon jót tett volna a Németgazdaságnak. Bár ígyis sok mindent elért.

Ennek ellenére egy mockos gyilkos, akire nem lehet hősként tekinteni. De nem vele van a legnagyobb gond. Ha bezáratták volna diliházba, nem lett volna baj. Bár nem valószínű, hogy a 2. VH nem történt volna meg. Tévedés ne legyen. Nem Hitler a fő hibás, hanem a mocskos seggnyalói, akik elvégezték a feladatokat, nacionalizmusra hivatkozva.

2011. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mi lesz 100 év múlva.
2011. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!