Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az államadósság túlzott...

Az államadósság túlzott felhalmozása hazaárulásnak és bűncselekménynek tekinthető?

Figyelt kérdés
Főleg azok véleményére vagyok kíváncsi, akik szerint a "rossz gazdálkodás" kategóriáján belül elfogadható az, hogy az állam és hitelezői közötti piramisjáték okozta kárt az arra kihatással nem bíró, a terhekbe már egyébként is belerokkant egyszerű állampolgárokkal fizettessük meg.
2011. aug. 2. 11:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én mindig is így gondoltam.


Hazaárulás -->akasztás

2011. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem veszitek észre hogy újabb lépés a diktatúra felé?


"a politikai felelősséget a választók a 2010-es parlamenti választáson már megállapították"


Mindig ezzel jönnek. Kádárék is mindent a nevében csináltak...

2011. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A hatályos jogszabályok szerint nem az. Csak most akarnak olyan környezetet létrehozni, de akkor nekik is menniük kell. Egyébként sehol a világon nincs ilyen szabályozás.

Személy szerint én soha nem értettem, hogy hogyan lehet elfogadni egy olyan költségvetést, amiben hiány van. Az összes eddigi év ilyen volt (kormányoktól függetlenül).

Én sem tudok többet költeni, mint amennyi bevételem van.

2011. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én óvatosan kapargatnám ezt a dolgot.


Ugyanis, ha valaki az államadósság növelésével bűncselekményt követ el, akkor az elmúlt 60 év ÖSSZES miniszterelnöke büntethető lenne.


Ezen felül, ha valamilyen furcsa indokkal csak az elmúlt 8 évre terjedne ki a vizsgálat, akkor olyan politikusokat is felelősségre kellene vonni, mint Rogán, Lázár, Meggyes, vagy éppen Kósa.


Ők ugyanis a saját településeiket adósították el hatalmas mértékben, hozzájárulva ezzel az államadósság növekedéséhez.


Tehát, ha ilyen játékot játszunk, akkor bizony a jelenlegi és ezelőtti kormányzó elit szinte minden tagja érintett lesz benne...

2011. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kádárék is mindent a nép* nevében csináltak...
2011. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Mi a haza?

Majd ha pontosan meghatározzák, akkor beszélhetünk hazaárulásról.

Addig ez is csak egy divatszó, amit a Jobbikos zombik átcsalogatására használnak.

2011. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a hozzád hasonló korcsok sohasem fogják megtudni. :)"

Úgy gondoltam, hogy jogilag mi a haza?

Ezt azért te se tudod, nem igaz? :)

2011. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 62%-os troll, írd le a haza fogalmát, jelentését.
2011. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:12

Ne csak a pofád jártasd és sértegess állandóan másokat. Semmi rosszat nem mondtak.

Egyébként az államadosság felhalmozása végülis tekinthető lenne hazaárulásnak, de csak akkor ha kiderül, hogy szándékosan lettek így alakítva a dolgok. Mindden esetre nem kellett volna hagyni akkor sem, hogy gyarapodjon, most meg főleg nem.

2011. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!