Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire "röhejes", hogy a...

Mennyire "röhejes", hogy a kormány családi erőforrásközpontok létrehozására rengeteg pénzt költ, de a Gyes-ről visszatérő nőket a munkavállaló két perc alatt kirúghatja?

Figyelt kérdés
Hogy lesz ebből népesség szaporulat.
2011. aug. 2. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Feltehetőleg a családi erőforrásközpontban haverok, rokonok fognak dolgozni jó pénzért. A másikkal viszont nem járnak jól.
2011. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy, a fideszt és támogatóit irtani kell!
2011. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is a fideszes tagok rokonai fognak ott dolgozni! Undorítóak! Én meg tegyem össze a két kezem, ha GYED után visszavesz a munkáltatóm.

(Amúgy elírtad a kérdést, a munkáltató rúgja ki a gyes-ről visszatérő anyukákat, és nem a munkavállaló, de csak zárójelben jegyzem meg, nem kötekedésképpen.) :)

2011. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint a TEK. Most ugyanazt a feladatot látja el mint az NNI. Mindig valami drogost fognak el. TErrorelhárítás meg eddig is volt. Úgy adták elő mintha nem lett volna.

Anyi különbség, hogy a TEKbe Orbán volt testőrfőnöke lett a vezető. Meg ők látják el a védelmét. Az indok az, hogy a közt.őrezred az mszp magánhadserege volt. Most a Tek a fidesz magánhadserege.

2011. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Értelmes ember már régóta felfogta, hogy ami Magyarországon folyik jelenleg, az "tudományos alapokra fektetett" népirtás.

- Fegyver nem dördül, de aki teheti menekül innen ezerrel, - mert nem képes kivárni, hogy "beérjenek a reformok", - és beledögleni sem akar a sok "jóakarásba", ami Magyarországon éri nap-nap után.

Én már 1991-ben rájöttem, hogy itt előbb érdemes kutyát tartani, mint gyereket nemzeni, - mert itt mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti és képtelenek a magyar emberek egyként gondolkodni egy távolabbi, nemesebb cél érdekében.

Magyarország "A Széthúzás Akadémiája"!

2011. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a gyesről visszatérőt, hanem az ú.n passzív állományból kiteheti, tehát még gyesben részesülő kismamát.
2011. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a no comment kategória, tudod. :) Itt semmit sem ténylegesen valami érdekében csinálnak, hanem érdekből, hogy havernak jobb legyen. (Lásd: felsőoktatás is ilyen.)


Megyek Münchenbe vagy Berlinbe Magyar Intézetbe tanítani.

2011. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!