Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szerintetek, ha...

Jobbikosok! Szerintetek, ha valaki liberális, akkor azt jelenti, hogy drogozik és meleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 13:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
ha annyi meleg és drogos lenne mint liberális akkor kihalna a világ mert gyerekek nem születnének a drogosok meg meghalnénak szóval nem azt jelenti
2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak erre én is kíváncsi lennék.
2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 gr. Shadow ***** válasza:
33%

Nem! A drogosság és a homárság, betegség!

A liberális szemlélet még nem volna olyan nagy baj, csak az hogy teljesen elvakultak és a valóságra érzéketlenek a művelői. Kicsit mondjuk tényleg olyan az a fajta megváltozott tudatállapot mintha valamilyen drog hatása alatt állnának, de van belőle kiút!

2011. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Drogosok es melegel liberalisok, de nem minden liberalis drogos vagy meleg.
2011. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

"Kicsit mondjuk tényleg olyan az a fajta megváltozott tudatállapot mintha valamilyen drog hatása alatt állnának, de van belőle kiút!"

Honnan tudod, hogy a liberális az megváltozott tudatállapot, és nem az, amilyen te vagy?

2011. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Dick Esmen ***** válasza:
83%
Én már láttam drogos(sőt,meleg)nagymagyart meg láttam heteró teljesen átlagos embert is aki liberális.Hát nem furcsa?(nem)
2011. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

rejehw te mindenkibe belekötsz

a lényeg hogy a világon csak az emberek egy rétege gondolkodik jól de kik? vagy mondjuk az országban egy réteg gondolkodik jól de kik?

2011. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
attól hogy valaki meleg még szeretheti a hazáját vagy mert drogos még szeretheti a hazáját ha hetero és tisztaáletű attól még lehet magyarellenes ez a két dolog nem függ össze
2011. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Foxyy ***** válasza:
78%
nem, csak ezen emberek szavaztak anno az SZDSZ-re, most meg az LMP-re, és ezáltal azonosítják a liberalizmust a drogozással és a homoszexualitással.
2011. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!