Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért tart itt ma ez az...

Ezért tart itt ma ez az ország, ahol! Normális ez?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok rasszista, de ez felhúzott... : [link]
2011. aug. 12. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
a cigányok 2x 3x annyi gyereket vállalnak mint a magyarok pár generáció múlva cigányország leszünk. A liberalizmus nagyon rosz dolog!!!
2011. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts, el fogunk tűnni? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2011. aug. 12. 15:41
 3/13 Tetszik a ***** válasza:
12%
Igen, van egy olyan tulajdonsága ennek a világfelfogásnak, hogy aki reálisan kijelent bármit a kisebbségről, az rasszista. Kész, nincs mit tenni. Olyan, mint Spárta anno. 10x annyi rabszolga dolgozik a kevéske katonáskodó spártainak (a különbség az, hogy nem ők katonáskodnak). Úgyhogy magyarországi magyaroknak kéne tenni ez ellen. Engem viszont nem érint, üdvözlet külföldről! =)
2011. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy nagyon régi rajz, már többször ki lett itt tárgyalva. Ez egyszerűen nem igaz.
2011. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem is csodálom, hogy felhúzott a Móricka, pont olyan embereknek találták ki akik feltudják húzni magukat mindenen, egy hangyányi utánanézés nélkül. A történet egyébként egy ezeréves körlevélen alapul amit számtalanszor megcáfoltak már.
2011. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha itt ilyen okos emberek vannak, akkor van mire büszkének lennünk, sőt még taníttatni sem kell ezt a részüket.:)
2011. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Azért örülünk, hogy ez a kis baromság már legalább a tizedik kört futja itt a Gy.K.-n. Párszor már kitárgyaltuk, hogy mekkora ökörség az egész. Ha valaki nem hiszi, keressen utána például a családjogi törvénynek, én már lusta vagyok hozzá:

[link]


Pedro

2011. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 15:44


Én meg üdvözöllek, hogy maradj is ott!

2011. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így működik, akkor miért vannak egyáltalán éhező cigánygyerekek?
2011. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi sem rossz, DE! Mindennek van határa... ... a liberalizmusnak, kommunizmusnak, szocializmusnak, marxizmusnak, nacionalizmusnak, gazdaságpolitikának, uniónak, NATO-nak stb... Nekem ez a véleményem.
2011. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!