Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz-e valaha kormánypárt a...

Lesz-e valaha kormánypárt a Munkáspárt? Miért támogatják ilyen kevesen?

Figyelt kérdés

Nem értem, az ország lakosságának nagy részét a munkásosztály, a létminimum alatt élők és az alsó-középosztálybeliek teszik ki. A maradék 5-10 százalék ember, akiknek jól megy, az vagy Fidesz és MSZP-tag, üzletvezető, maffiózó, vagy itt élő külföldi. Egy ilyen "elit réteg" Indonéziában, Thaiföldön és Mozambikban is meghalálható, szóval ez nem mérvadó.


Ahelyett, hogy ezek az emberek, a szegények, arra a pártra szavaznának, ami vissza hozná a Kádár-rendszerbeli szociális hálót, támogatásokat, állami gondoskodást és munkahelyteremtést, szavaznak az amerikai republikánusokra hasonlító ultra-kapitalista Fideszre, a semmittevő MSZP-re, és a gyűlölködő Jobbikra.


Talán azért szavaznak a nagyobb pártokra, mert úgy gondolják, hogy úgyse fog senki szavazni kis pártra?


2011. aug. 16. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

"Lesz-e valaha kormánypárt a Munkáspárt?"


Hála istennek soha!

2011. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

"tibor95 Ha így látod akkor ne sírjatok! Szerintem Te kb. 14 éves vagy."


Nem vagyok 14. Miért lennék annyi?

Ha vehetsz fele annyiért 4 ütemű japánt, mi a rákért szaroznál olyan rizikós technológiával, mint a kétütemű karburátoros Trabant? Ami hiányzott a szocializmusból az a központi tervezés által megölt piaci verseny, a kapitalizmus ezzel az előnyével gyorsan megölte az elavult komcsi cuccokat. Én meg nem sírok, egy kis közgazadásági alapismerettel havi 60 ezer forintot semmiség összedobni, szép kis zsebpénz nem igaz egy 16 évesnek? (Biztos lehetne több is, csak akkor nem lenne meg a 4es átlag a gimnáziumban...)

2011. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem én a lepontozást, de valaki indokolja már meg nemtetszését. Mert ez így nem járja!
2011. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Rossz a marketingjük. Nem hinném hogy rosszabbak lennének a fidesznél.
2011. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
* Mármint kormányzásban.
2011. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

,,Higyu, akkor mindent álmosítanának, még a te számítógépedet is.,,


Fellendül az altató ipar!

2011. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!