Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszaesett a magyar gazdaság,...

Visszaesett a magyar gazdaság, meddig folytatódik a visszaesés?

Figyelt kérdés
Most mindenki támogatja és fideszt? ami meg nem sikerül azt ráfogják a nyuszira (mszpre) ?
2011. aug. 16. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem esett vissza, stagnál. Persze örömre azért nincs ok.
2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

A minusz mutatók stagnálást jelentenek?

Vagy fideszimádó vagy és ezért nem szabad a mostani helyzetre rosszat mondanod?

2011. aug. 16. 19:40
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

Gazdaságpolitikánk arra a feltevésre alapozódott, hogy a gazdasági válság meár elérte a "mélypontját", és az ezt követő növekedési pályára az átalakítások után hatékonyabban tud az ország "rácsatlakozni".

Az átalakítások megtörténtek, és tovább folynak, de a várt növekedés nem indult meg.

2011. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Holmet, jót röhögtem a válaszodon :)
2011. aug. 16. 19:51
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

A gazdaság növekedése sokkal kisebb, mint az Matolcsy gazdaságpolitikaja megkivánta volna. A 3%-os növekedés (elörejelzés) el fog maradni. Ez ha ugy nézem viszaesés, mert a felelös elsösoban a masodik negyedév és elöreláthatolag a következö 2 negyedév, ha nem ugy akkor lassulás.


Viszont érzékenyen érint minket mert a 3%-kal Matolcsy számolt. Ezzel az elörejelzéssel és a mult évi Viktor Barasso altal fenékbe billentéssel Matolcsy teljes fantazmagoriája megbukott. Normális országban ilyenkor lapulevelet kötnek a miniszter talpára.


Egy darabig lehet bujni az elözö kormány, amugy jogosan kritizált, gazdasági hibái mögé de eljön egy pillanat amikor ez nem megy tovább. Amikor kiderül, hogy nem igazán van más recept, mint az, hogy szoritsunk egyet a szíjon.


Jéhet vissza a kettös adókulcs! A gazdagoknál hagyott plusz pénz nem hozta azt amit várt töle a kormányzat.

2011. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Amíg Fidesz kormány lesz. Amint leváltják őket elindul egy fellendülés.
2011. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy miért kellett a gazdagoknak adni több pénzt, amikor az átlagpolgár küzd a napi megélhetéssel. Valahogy ez a sok átlagpolgár most lenyeli a békát, régebben, amikor meg orbán viktor szólította, akkor szó nélkül mentek zombiként a térre és az utcára.
2011. aug. 16. 20:06
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem vagyok fideszimádó, de én 0%-os növekedésről hallottam az utolsó negyedévben, az utolsó évben pedig 1.5%-os növekedésről. Ez nálam nem visszaesés, nem tudom te honnan szerzed az információkat.
2011. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hallgasd meg a mai híreket és nézz utána a statisztikáknak. Ha már a királyi tv is erről beszél akkor ez nem piskóta.
2011. aug. 16. 20:38
 10/25 anonim ***** válasza:
3%
Épp hogy fellendülésben van a magyar gazdaság!
2011. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!