Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen új megszorító intézkedé...

Milyen új megszorító intézkedések várhatóak szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem adok tippeket a kormánynak, úgyis rájönnek majd maguktól... sajnos. :-(
2011. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Inkább ne adjunk nekik ötleteket... Én viccből mondtam apának, hogy a helyükben én kiküldeném az összes állampolgárnak az új alkotmányt, erre ők bejelentették ugyanezt... :)

Amúgy ha nem túl kreatívak, akkor csak emelik az SZJA-t, Az ÁFA-t vagy (főleg a benzin) jövedéki adóját.

2011. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

"Én viccből mondtam apának, hogy a helyükben én kiküldeném az összes állampolgárnak az új alkotmányt, erre ők bejelentették ugyanezt... :)"


B@zd. Melyik vagy te? Ráhel?


Amúgy SZJA.-t nem hiszem, hogy emelnek. Viszont majd ki fognak találni új adónemeket persze csak a mi védelmünk érdekében. (Pl a "hamburger" adó, majd kiderült a hamburger az nem káros)

2011. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem lesz megszorítás! Lassan írom, hogy mindenki megértse!


REFORM lesz! Ja,az már van is... :-)


Pedro

2011. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan megszorítások helyett "tökszorításokat " fognak bejelenteni...
2011. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Helmet


Hát végülis ARRA nem mondták, hogy nem lesz! :-)


Pedro

2011. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Lehet kivetnek egyszeri x százalékos adót a mostani magyar bankokban tartott megtakarításokra, mert ha jól emlékszem volt ilyen kérdésük, hogy ön hozzájárulna-e megtakarításaival az államadósság csökkentéséhez.


Remélem, hogy "felülvizsgálják" az egykulcsos adórendszert, kivezetnek minden adókedvezményt.


Bejelentik, hogy bárminemű állami juttatáshoz legalább az év 50%+1 napnyi munka/közmunka kell, vagy súlyos rokkantság, de ilyen úgysem lesz...

2011. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Ja meg lehet arra kötelezik a bankot, hogy x árfolyamon forintosítsák a deviza hiteleket.
2011. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"volt ilyen kérdésük, hogy ön hozzájárulna-e megtakarításaival az államadósság csökkentéséhez."


Értem már. Hiszen ez alapján valóban ellehet venni a lakossági megtakarításokat - hiszen a Zemberek megszavazták...


ÜGYES, határozottan ügyes! :-D


Pedro

2011. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de majd meg tudod nem? olyan ez mint egy mozipremier, furdal a kíváncsiság mi?:D Nem tudom egyébként honnan akarnak még elvenni.....
2011. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!