Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 2014-ben az MSZP...

Szerintetek 2014-ben az MSZP leválthatja a FIDESZ-t és ezzel a sötét, kommunista idők is visszatérhetnek Magyarországra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 12:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
40%

"nekik legalább van üzleti érzékük!!!"

Igazad van, eladják az országot

2011. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

Kétlem, hogy valaha az MSZP még labdába rúg. A sötét kommunista idők pedig nem tudnak visszatérni, mert ilyen még nem volt. Viszont ha egyszer végre beköszöntenének már azok a sötét kommunista idők annak nagyon örülnék.


Az MSZP-nek viszont semmi köze a kommunizmushoz, ők kommunista ellenes imperialisták.

2011. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%

Ebcsont


"Jah, hogy te abból indulsz ki, hogy tenni akartak ezért az országért, csak nem sikerült nekik... :) Lám, van aki ezt még elhitte Gyurcsánynak."

Nem csak Gyurcsánynak... Az ÖSSZES ezt ígérte... Aztán nézd meg, valahogy mindegyik meggazdagodott. Nem csak Gyurcsány.


De igen, igazad van, én egy politikustól azt várnám el, hogy tenni akarjon az országért. Meg azt is, hogy sikerüljön neki.


Úgy akarni, hogy nem sikerül - azt én is tudok. De én nem is megyek oda, hogy én irányítsam az országot. Ők viszont odamentek - tőlük tehát el is várom a sikert!


Pedro

2011. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit fűznék hozzá a vitához hogy kommunista magyar nem magyar. Ki kell söpörni őket minél messzebbre.
2011. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintetek 2014-ben az MSZP leválthatja a FIDESZ-t"

Igen, bár sajnos nem valószínű."

szerinted igen leváltja de nem valószínű? Ez olyan mintha azt mondod, hogy szűz vagyok de már szexeltem...

rejehw ezt te hogy gondoltad?

amugy szerintem nem fogja váltani a fideszt de talán meg fog erősödni egy picit, a következő választást a jobbik fogja nyerni vagy megint a fidesz

2011. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"leválthatja"

Feltételes, tanulj meg olvasni tanult barátom.

2011. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"kommunista magyar nem magyar."

Hát igen. Ez aztán a tolerancia! Nem ám próbáljunk meg együtt kihozni valamit a dologból, ááá, dehogy... Te máshogy gondolod, mint én, akkor te nem is vagy magyar. Ez igen! Csak így tovább, és biztosan tovább nő a gyűlölködés ebben a jobb sorsra érdemes országban.


Hajrá, nagyon magyarok!

2011. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Bárki is kerüljön kormányra a kommunizmust mielőbb be kell vezetni.
2011. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Akommunizmusról már bebizonyosodott, hogy működésképtelen rendszer.

Nem lenne helyes újra bevezetni.

Le kellene vonni a történelmi tapasztalatokat, és olyan rendszert kell keresni, ami alkalmas.

Mivel ez más mint a kommunizmus, nem is lehetne annak nevezni.

Bár annak egyes elemeit lehetne esetleg részben, vagy egészében alkalmazni.

2011. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
35%

<covenant> a féregimádó és pedro aki a zsidók üzleti érzékére bízná az ország sorsát. Grat.

Én inkább egy nemzetközi gondolkodásmód változásban bízok. Az elmúlt 100-200 évben minden közgazdász és jóérzésű politikus a bankrendszert okolja, lehet, hogy nem alaptalanul.

2011. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!