Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Állam miért támogatja...

A Magyar Állam miért támogatja a SCIENTOLÓGIÁT?

Figyelt kérdés

[link]


"A munkavállalók komplex képzése" igazából a hubbard college-ban történik.


A cégvezető egy bulgár házaspár, mindkettő egyháztag vezető szerepben!


Ismerem a céget, fél évet dolgoztam ott aztán már besokalltam a heti tesztelgetéstől meg auditálásoktól (más értelemben).


A pohár akkor telt be amikor személyiségfejlesztő "tréningre" akartak küldeni az oxford képességvizsgálat után (ami számukra is váratlan és meglepő módon jól sikerült).



Akkori raktáros kollegám megszívta, mert összetörte a vállalati kocsit, aztán muszáj volt maradnia, hogy tudjon törleszteni nekik, gonodlom már bedarálták azóta, és zombi lett belőle.



MIÉRT FINANSZÍROZZA EZT AZ ÁLLAM?


2011. aug. 21. 22:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Mert demokráciában élünk és liberalizmus van, ahol minden fontos és minden támogatva van, ami deviáns, degenerált és aberrált.
2011. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De azért ilyen átlátszóan sikkasztani az adóból...
2011. aug. 21. 22:17
 3/25 A kérdező kommentje:

Plusz most komolyan nem fikázásból, de állandóan felvétel van náluk.


Gondolom mindenkit "kiképeznek" közpénzen, aztán rugdalják ki őket, és igénylik szépen a támogatást rá...

2011. aug. 21. 22:18
 4/25 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, ne legyél naiv.

Az adóból 1000 milliárdokat sikkasztanak el évente erre-arra.

Apró, ám sűrű lopások, országból való tőkekivitel, háttéralkuk, stb...


Az embereknek háromszor-négyszer ekkora is lehetne a fizetése, mint jelenleg és meg lehetne szüntetni teljesen a munkanélküliséget, hogy mindenki becsületesen dolgozva tudja ellátni az 5-6 fős családját, ha normálisan lenne megszervezve minden és lenne erkölcs.


De nincs és ezért tobzódhatunk a jelenlegi állapotok között...

2011. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ma 22:21


Több száz, több ezer cég tagja közvetlenül, vagy közvetve ennek a magyar scientológiai szervezetnek.


Szerinted csak ezek nyertek pályázatot?



Lehet a vörösiszap katasztrófa is ezek miatt volt

:D:D:D


Ahol ezek teret nyernek...



Nézd meg LOS ANGELES nek milyen híre van ahonnan az egész indult.

2011. aug. 21. 22:33
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

"A Magyar Állam miért támogatja a SCIENTOLÓGIÁT?"


Nem támogatja. Sőt, az elismert egyházak közül is most hullott ki a szicentológia.


"Ismerem a céget"


És szerinted X. Y. hivatalnok is ismeri, aki a döntést hozta?


Nem. Megkapta a szokásos napi 5-10 pályázatot, elbírálta őket, ennek a cégnek a pályázatát megfelelőnek találta és átengedte.


"MIÉRT FINANSZÍROZZA EZT AZ ÁLLAM?"


Nem "ezt" finanszírozza, hanem az állandóan változó álnevek segítségével a szcientológusoknak mindig sikerül észrevétlenül támogatáshoz jutniuk. Azonban ez sosem sikerül nekik tartósan.


Neked meg nem háborognod kell, hanem jelezned, amit te tudsz, az illetékesek meg nem.

2011. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

időpontja: ma 23:05


Sztem nem kéne engem rendreutasítanod.


Támogatja...


A hubbard college is szerepel a felnőttképzési jegyzékben, azonosítószáma is van.


Ez van sajnos...

2011. aug. 21. 23:25
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

"A hubbard college is szerepel a felnőttképzési jegyzékben,"


1: Én nem tudom mi az a hubbard college. Egy minisztériumi akta tologatónak miért kellene azt tudnia?


2: Mi az a "felnőttképzési jegyzék"? Erre a szóösszetételre az googlenak csak 6 találata van. Akkor az meg micsoda?

Országos Képzési jegyzékben pedig szakok szerepelnek, nem oktatási intézmények. Így nem értem miről írsz.


3: szerintem pedig a rendreutasítás szükséges volt. Segítsd a közszolgálat munkáját, ne csak szapuld őket.

2011. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

Nem rég olvastam egy hírt az origón ahol a korlátozásáról írtak..

Egyebkent hagyjuk ezt a libsizést ha kérhetném nácikáim mert már szinte az összes nyugati államban be van tiltva a müködésük..nalunk is remelem csak idö kérdése.

2011. aug. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Gondolom mindenkit "kiképeznek" közpénzen, aztán rugdalják ki őket, és igénylik szépen a támogatást rá..."


Egy (de lehet, hogy két) éven belül ugyanarra nem lehet kétszer pályázni...

2011. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!