Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Jobbik nyerné a...

Ha 2014-ben a Jobbik nyerné a választásokat, a média utána is eltitkolná a romák bűneseteit? Vagy (az Orbánt váltó) Vona Gábor miniszterelnök és a Jobbik beintene a király/ker. TV-knek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 22:33
1 2 3
 21/29 reptoid tudós 2 ***** válasza:
100%

Mindenkinek normálisan kellene viselkednie, felelősséggel a társadalom többi tagja iránt, tisztességesen és becsületesen élni.


Ez vonatkozik a romákra, a magyarokra és a politikusokra. Ennyi.

2011. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
ó, hát persze, ez a megoldás, küldjük vágóhídra az összes romát, tekintet nélkül arra, h dolgozik-e vagy sem, jó ember-e vagy sem, stb. a Jobbik nem foglalkozik a valós problémákkal, vagy ha igen, akkor egyből jön a zsidózás-cigányozás. a cro-magnoni ősember intézett el mindent azzal, h fogta a bunkóját és agyoncsapott mindenkit, elvileg civilizált társadalomban élünk, könyörgöm! egy problémára mindig több megoldás van, csak a nagy többség inkább választja a könnyű utat, mint a helyes utat.
2011. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 reptoid tudós 2 ***** válasza:
67%

Mert a kisebbség a helyes utat választja?

Ne légy demagóg!

2011. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

"Látszik hogy olyan helyen élsz, ahol nincsenek cigányok."

VAN olyan hely Magyarországon??? :-)


"Sokáig én is úgy voltam vele, hogy ők is csak emberek,"

Sokáig igazad is volt. Nem mondom, hogy jók, vagy rosszak, mert ilyen is van közöttük, meg olyan is.


"Hiába szól rájuk az ember, annál inkább csinálják, de ha nem szól vissza, akkor is."

Igen, sajnos van ilyen. De nézz csak körül a mai fiatalok körében (akár itt a Gy.K.-n is!) hát nem UGYANEZT tapasztalod??? Ez a hozzáállás sajnos NEM faji jellegzetesség, hanem egyszerű emberi tulajdonság - nagyon nehezen viseljük a másságot.


"a vonaton kigyúrt cigány fiatalok (ketten-hárman) "járőröznek" a szerelvény egyik végéből a másikba, és a magányosan ülőket kirabolják."

Szintén sajnálatos dolog, egyáltalán, hogy ilyet megtehetnek - hát még, hogy büntetlenül...


De azért tisztázzuk:

1. Az önbíráskodás soha nem vezet jóra.

2. Ártatlanokat büntetni igazságtalan dolog lenne.

3. A büntetésnek arányban kell állnia a bűncselekménnyel.

4. Azért csinálják, mert nem vonják felelősségre őket. El kell fogni, lecsukni őket.


Nem a monitor előtt kell hősnek lenni, itt MINDENKI az... (Még én is.)

Ott kell tenni valamit, ahol a problémák vannak. Ott van szükség helyi hősökre, akik például FEL MERIK JELENTENI az ilyeneket, vagy szájon merik (és persze tudják) kapni úgy, hogy kiessenek a vonatból...

Igen, tudom, hogy Lajos bácsi, aki levegőt is alig kap, vagy Lujza néni a 40 kilójával erre képtelen, és nem fogja tudni megvédeni magát.


De akkor sem az a megoldás, ami az első dühből fakad: NEM kiirtani kell a cigányokat, hiszen így sok ártatlan embernek okoznál felesleges szenvedést. Igen, tudom, ők is azt teszik. De azért, mert ők állat módjára viselkednek, nekem még nem kell lealacsonyodnom az ő szintjükre, ugye?


Igen, határozottan egyetértek a radikális elvekkel abban, hogy erőteljesen, határozottan kell fellépni MINDEN bűnözővel szemben - de bőrszíntől, fajtól, vallástól, egyébtől FÜGGETLENÜL.


Hiszen (engem legalábbis) nem az bánt, hogy egyeseknek sötétebb a bőre, vagy hogy máshogy tiszteli az Istent, vagy hogy esetleg csadort visel...


Hanem az ÉLETMÓD, amit folytatnak. És ha az nem felel meg a társadalmi normáknak, akkor akár teljes szigorral is rendet kell tenni. De nem úgy, hogy válogatás nélkül kiirtjuk őket. EZ BAROMSÁG.


Pedro

2011. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 reptoid tudós 2 ***** válasza:
0%

Én sosem mondtam, hogy ki kell őket irtani mind egy szálig, ezért ne velem vitatkozz.


Feljelenteni hasztalan őket, ha mégis sikerrel járna, ráadásul a börtönben egyesek tényleg jobb körülmények között élnek, mint otthon. És nem csaphatod őket szájon, mert másnap jön a fél család kaszákkal. Meg kell őket büntetni, ennyi.


De mivel nem teszik, ez előbb-utóbb önbíráskodássá fog fajulni, arra sem mondtam hogy jó, de akkor is az lesz.


És nem az a baj, hogy egyes dolgokat "megtehetnek", hanem az, hogy "meg is teszik"!


Ha közöttük élnél (mondjuk olyan 20-40% "kisebbség között), te sem így gondolkodnál.

2011. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
@Pedro (legutóbbi hozzászólás): ez a Jobbik hivatalos programja. Ezt akarják csinálni, ez megy kicsiben azokon a településeken, ahol bevezették az érpataki modellt. Láss tisztán, ehhez pedig olvass többet. A forrásaidat pedig terjeszd ki.
2011. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%

Mi nem vagyunk egy gazdag család, de a cigányokkal sokszor meggyűlt már a bajunk (bajom nekem is)

Én már hozzászoktam, hogy ha belémkötnek, megakarnak verni, vagy elkérik a telóm\pénzem, esteleg úgy megyek haza, hogy kivan feszítve a lakás ajtó, akkor 100%-ig cigány a tettes. Ez tény, TÉNY, nem csak mellé beszélek, meg felfújom a lufit. Mindegyikre van bizonyíték, ha nem a saját szememmel látom, bőrömön tapasztalom, akkor a biztonsági kamera felvételeiről kiderül.


Viszont amikor úgy alakul egy család helyzete, hogy nem jut elég pénz a kasszába, így kenyér se sok az asztalra, és a maradék megspórolt 10 000 ft-unkkal kell kihúzni 2-3 hetet, és a TESCO-ban való sorban állás közben a biztonsági kamera tükrében szegény édesanyámat kirabolják a CIGÁNYOK, és a "REND"őrség csak annyit mond, hogy:

"sajnos nem tudunk mit tenni" na az már igazán demotiváló.


Remélem a Jobbik nyeri a választásokat...

2013. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ilyen esetben a job ik szállná meg a médiát, úgy, ahogy most a Fidesz teszi, akkor a jobbikbűnözést hallgatnák el, és csak cigánybűnözésről beszélnének, meg hogy milyen erkölcsös és hazafi a Jobbik, és mindenki más hazaáruló.
2013. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A jobbik pont ezzel kampányolt, hogy mindent nyilvánosságra hoz, tehát elvileg a TV-ben sem kéne kitalált híreket adni, hanem mehetne élesben a dolog.


Pl.:

Az Éjjel-nappal baromság helyett mehetne a 8ker reality.

Így nem ezt a kacsacsőrű emlős Lajost kéne nézni, hanem a Gázsit, aki tényleg tud énekelni, mondjuk cigilopás közben.


Aztán bevezetné a valóságshow-ba a rendőrségi autókba telepített online kamerashow-t, csak mi olyan kamerát használnánk, ami kétirányú mint a telefonokban, hogy mikor épp nem üldöz a rend őre, akkor hogy alszanak felváltva a kocsiban, hogy másnap elbírják a maszek sekuritit.


Vagy: Ő sem csinálna semmit, mert el lenne foglalva a még üres zsebeivel.

2014. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!