Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy sokszor csődbe mennek az utazási irodák mikor az emberek már befizették, de nem utazhattak el? Volt aki Krétára akart menni, volt aki Görögországba, de nem mehettek el és a pénzüket se kapták vissza.

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlen.
2011. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem azért de nem veszed észre, hogy midnenki úgy próbál megélni ahogy tud?


Sztem a törvények is azért ennyire enyhék, kivéve ha az államot éri valamilyen kár.


Az állam tőlünk lop és úgy van vele, hogy mi meg lopjunk egymástól mivel más lehetőséget úgysem hagy az életbenmaradásra.


Ha bármiylen profitod is keletkezik azt azonnal kötelező befizetned adóba!

2011. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
uuu báázz... Kréta is Görögországhoz tartozik...
2011. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de mikor mondták Krétára mint szigetre gondoltak és Görögország más helyeire.
2011. aug. 28. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Anno a Jorgos Travellel is ez történt. 1999-ben egy barátnőmmel Sartiban nyaraltunk, minden oké volt. Következő évben ugyanez a barátnő egy másik ismerősével is el akart utazni, szintén a Jorgos által. Engem is hívtak, de nem mentem. És milyen jól tettem ,mert akkor csődölt be ez az utazási iroda, és a barátnőmék nem kapták vissza a befizetett összeg egészét, csak egy részét és a nyaralásnak is fuccs volt...
2011. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utazási irodánál dolgoztam, és volt dolgunk egy másikkal. főnököm mesélte, hogy volt valami nagy balhé amikor leléptek emberek pénzével meg csődbe mentek (vmi másik cég asszem), és, hogy nagy bűnözők a témában. Tehát igen, ilyen is van.
2011. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy szigorítani kellene a btk.-n, és divatba hozni a széleskörű heurisztikus vagyonelkobzást.
2011. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!