Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri a 2014-es parlamenti...

Ki nyeri a 2014-es parlamenti választásokat? Valaki a mostaniak közül, vagy lesz addigra egy telejesen új, esélyes párt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 14:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Remélem a Fidesz. Vagyis biztos vagyok benne.
2011. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez egyik kutya másik eb :/

semelyik se jobb de inkább a fidesz mint az mszp

az mszp 8 éven át lopta az országot és majdnem a triplájára tolta fel az állam adósságot ......

és bárki bármit mond ha meg néz valaki 1 10-évvel ezelötti diagrammot a gazdaságról akkor szerintem meg lepődne ...(jó értelemben )

2011. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Az MSZP-t emlegetni istenkáromlás több kárt okoztak ők és az elődeik mint a törökök vagy az oroszok. A Fideszben pedig csalódott az ország vártuk a megváltást tőlük ill. sokan várták de csúnyán leégtek. ha változást akar a nép akkor most jöjjön egy új párt jöjjön a Jobbik és mutassák meg mire képesek! Rosszabb nem lehet! Nagyon jó dolgokat akarnak véghezvinni nekem napról napra szimpatikusabbak, kicsit azt az érzést kapom tőlük amit régen éreztem. Büszkén kell viselni a származásunkat, azt h magyarok vagyunk!!!! Bízok benne, hogy a cigány-bűnözés ellen is tesznek valamint, nem csak hárítanak!!! Én rájuk fogok szavazni ahogy 2010-ben is rájuk szavaztam!!! Szebb jövőt szeretnék!!!
2012. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17/23 A svájci bankos kölcsönt eltörölni? Ilyen alapon az ország más összes adósságában élőknek joguk lenne ahhoz, hogy eltöröljék adósságukat. Én luxus lakás meg luxusautóra vett kölcsönök eltörlésében nem vagyok partner. Ne nézz palimadárnak,mert ez a retorika sok embernek nem tetszene és ha már igy kiszellőztetted ha még gondolkodtam is a jobbikon,most abszolut kitörlöm a naptármból őket. Mi nem vagyunk fejőstehenek !
2012. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Valószínűleg itt az ideje egy újabb forradalomnak vagyis ha nem javul a helyzet csak romlik valami hasonló dolog fog történni.


És talán nem is volna baj ha a MAGYAR NÉP kezébe venné az irányítást

2012. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!