Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire van elegetek a...

Mennyire van elegetek a kialakult politikai, pénzügyi helyzetből?

Figyelt kérdés
Nem érzitek azt, hogy tenni kellene valamit?
2009. ápr. 20. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

100%-ban van elegem.


De kellene tenni valamit, előrehozott választást tartani.


De ez nem rajzunk múlik, hanem az 1%-os támogatottságú SZDSZ-en aki megszavazta a libás Gordonkát.


Vagyis: még 1 évig biztosan szopunk.

2009. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet szavazni június 7-én és jövő március 10-én. Az állampolgár ennyit tehet.
2009. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire? NAGYON!
2009. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak ellenére hogy egyre " tettre készebbnek" kéne lenni az embereknek egyre közömbösebbek.Egy kilábaláshoz nagy támogatásra van szükség, de sokan még kitartanak, pedig a Szolzsenyicin megfogalmazása nagyon igaz a mostani baloldalnak titulált társaságra. Aki nem ismeri:"A kommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így nevez lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek.Egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista. Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana."
2009. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira, hogy most már tételesen érdekelne, hogy mi az amit tenni akarnak, nem csak nagyvonalakban. Idáig nem politizáltam, de most már részletesen szeretném megnézni, hogy mit szeretnének tenni azért, hogy rendbe jöjjön a helyzet. Mert áldozatot hoz az ember, ha kell az országért természetesen, de akkor lássuk, hogy azzal amit csinálnak, mit fognak elérni. Lássuk, hogy tényleg lesz értelme is.


Én komolyan mondom, tételesen szeretném látni, melyik intézkedéssel pontosan mennyi a tervük, mennyit fognak az államkasszába hozni, az mennyivel csökkenti a hiányt, és mennyivel viszi előrébb az országot. Ilyen adatok nyilvánosak, elolvashatóak így a csomag kapcsán valahol? De nem csak egy-két nagyvonalakban körülírt mondat, hanem tételesen felsorolva, összegekkel, stb. táblázat.

2009. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!