Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön el az az idő mikor...

Homo ludensz kérdése:

Mikor jön el az az idő mikor minden politikus és döntéshozó anyagi felelősséggel is tartozik azért amit törvénykezés vagy rendelet címén meghoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne rossz, de ez hogy működne? Ha rossz döntést hoz, bedob egy összeget egy dobozba? Egyrészt ki dönti el, hogy egy döntés rossz? Ez nem mindig egyértelmű. Másrészt ezt magukra nézve kellene megszavazniuk, és ilyet nem fognak csinálni. :)
2011. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok,az előnyöket élvezik ezt tény de ha belebukik azt mondja ezt is meg próbáltam és csak erkölcsileg tesszük lapátra eltelik egy ciklus és ha sikerül neki akár kezdheti előlröl: Ha fent állna az erkölcsi és anyagi bukás talán jobban átgondolnák mit és hogyan Én is tudnék rulettezni vagy tőzsdézni a mások pénzével.
2011. szept. 14. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen már eljött, nem látod? Tavaly tavasz óta még a nap is másképp süt. Megszűnt minden mutyizás, a dolgozó becsületes emberek ellen elkövetett szabadrablást meg már hírből sem ismerjük ugyebár. XP
2011. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg azért (is) vannak a választások, hogy aki hibázott, ne követhesse el újra. Ha a politikusok mégis meg tudnak minket dumálni újra és újra, akkor ez sem fog jobban működni. ...Sajnos.
2011. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezd időszerűvé válni a kérdés és jó lenne,ha valahogy bekerülne a népszavazás soraiba, mert az a maszlag, hogy 4 évenként minősítünk a választással az már nekem is kevés. FIZETNI - megfizetni - kellene a hibás, elszabott , hozzá nem értő, esetleg szándékos , jogtalan előnyhöz jutó, juttatott döntésekért ,cselekedetekért stb, stb
2012. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!