Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél Kerényi Imre,...

Ha te lennél Kerényi Imre, kinek vagy minek az asztalát állítanád fel országosan?

Figyelt kérdés
Jó ötletnek tartom ezt az asztal dolgot, végül is elég olcsó, bárki meg tudja csinálni, és ki lehet vele fejezni különböző dolgokat. Ilyen asztalok nem csak az önkormányzatoknál, de az élet bármely területén felállíthatók lennének. Ezért én nem is állnék meg a már bevezetett "alaptörvény asztalánál", és további tematikus asztalok felállítására gyűjtök javaslatokat.
2011. szept. 14. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk a gumicsont asztala. (Remélem érted.)
2011. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Államadósság Asztala?
2011. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség asztala.
2011. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék Kerényi, felállnék egy asztalra és egy jó erős kenderkötélből hurkot képeznék, bele dugnám a nyakam, rögzíteném a plafonhoz és leugranék az asztalról az előzőleg a padlóba vágott verembe.
2011. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a millások már megcsinálták "Irénke néni asztalát"

[link]

[link]

2011. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tetszik ez az Irénke néni.
2011. szept. 15. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ebben az egészben csak az nem tetszik, hogy azok a ballant-libbantak hangosak most, akiknek a Fővezíre 2006-ban csúnyán lebukott egy zártkörű ülésen mondottainak kiszivárgása miatt. Ráadásul ebből - jogosan - lett egy kis utcai harc, miegymás, és legalább 1 embernek kilőtte a karhatalom a szemét, de másokat is csúnyán, tettlegesen is bántalmazott. És nem takarodott el a Fővezír, pedig az általa (és követői által) oly nagyon példának tekintett szentséges Nyugaton ilyenkor le szokás mondani. Legalább alibiből.


Szóval nem tetszik, nagyon nem tetszik, ahogy a Fidesz sokmindenhez hozzááll, de ezekkel egy kicsit sem szeretnék semmilyen formában sem egy platformra kerülni.

2011. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyurcsány még miniszterelnökként lemondott. Igaz, kicsit megkésve. Most vissza akar kapaszkodni. Megpróbálhatja, miért gond ez? Valószínűleg úgyse sikerül. Szerintem is rossz volt az MSZP-kormányzás, akkoriban én is bíráltam őket, de ami ma van, az szerintem ahhoz képest is katasztrófa.
2011. szept. 24. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!