Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pártok meg akarják menteni...

A pártok meg akarják menteni a devizahiteleseket?

Figyelt kérdés
Még mindig úgy gondolják egyesek, hogy a pártok segíteni akarnak, és az emberek mellett állnak? Én eddig csak téblábolást láttam.
2011. szept. 17. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokat segítettek, eleget adtak azoknak, akik eddig sem voltak rászorulva...


Ezeknek a keresztény gondolat egyetlen sort jelent a Bibliából:


„…akinek van, annak adatik, akinek nincs, attól az is elvétetik, amije van…” (Lukács 8,16-18)

2011. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy akarják megmenteni, szarnak azok az emberekre. Csak jól hangzik, hogy devizahitelest mentenek éppen.
2011. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért akarnák?
2011. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. szept. 17. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek a lépésüknek én sem sok értelmét látom, bár biztosan lesz néhány ember aki eddig is simán fizette a részleteit, és most meggondolja hogy ezen az árfolyamon kifizesse e. A többség viszont továbbra is fizeti vagy nem fizeti a tartozását, mert azért kevés embernek van több milliós megtakarítása én úgy gondolom. Viszont ez akkor is egy gesztus a kormány részéről, amibe nem lehet belekötni, mert néhány embernek akár még segíthet is. Ugyanis senkit nem kényszerítettek annak idején a bankok hitel felvételre, és mindenki tisztában volt annak kockázatával is. Nem a szomszéd házát kellett volna mérvadónak tekinteni, hanem a saját keresetüket, teherbírásukat, belekalkulálva a "mi lesz ha" kezdetű kérdést is. A bank ugyan segít amikor kell, de nem jótékonysági intézmény, mert akkor akár be is zárhatna a legtöbb.
2011. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!