Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valamikor az Magyarorszá...

Lehet valamikor az Magyarországnak igazi, magyar miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem,hogy magyar állampolgár!!!
2011. szept. 18. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyan, aki mindenkinek tetszeni fog, úgy se lesz soha.
2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Elképesztő,miket bele nem tudtok magyarázni egy egyszerű kérdésbe...

Én egy szóval sem állítottam,hogy aki nem teljesen magyar,az rossz...nem mondtam,hogy csak azért él,hogy tönkretegye az országot...Ezeket mind ti mondjátok,utána meg meg van a véleményetek rólam...

Én egy szóval sem szidtam egyik miniszterelnökünket sem...Vagy ha igen,cáfoljatok meg!!

Én csak azt kérdeztem,vajon lehet e valaha ennek az országnak magyar miniszterelnöke..

És szerintem igenis,lehet olyan ember,aki igazi magyar,nem keveredtek az ősei semmilyen nemzet gyermekeivel...

Szóval ha valaki tud válaszolni a kérdésemre úgy,hogy nem magyaráz bele olyat,amit nem írtam,és ezért ócsárol,az nyugodtan válaszolhat!

Amúgy nekem is megvan a véleményem arról,aki nem tud értelmezni egy kérdést!:)

2011. szept. 18. 15:43
 13/14 anonim ***** válasza:
"És szerintem igenis,lehet olyan ember,aki igazi magyar,nem keveredtek az ősei semmilyen nemzet gyermekeivel..." Nem, ez nem lehet! Ilyen már csak max néhányszáz évvel ezelőtt volt. Magyarország teljes lakossága keverék valamilyen szinten. Tudom, hogy ez fájdalmas, pontozz le nyugodtan, de akkoris ez az igazság sajnos. Azzal a génállománnyal amivel a honfoglaló magyarok rendelkeztek, ma már senki nem rendelkezik Magyarországon. Ha meg mégis rendelkezne és miniszterelnök lenne akkor pont azt cigányoznák vagy ferdeszeműznék.
2011. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az eddigi miniszterelnökök között sem volt se zsidó (kampósorrú a te szavaiddal), se cigány (bár egyesek szerint Orbán az, én erről nem tudok semmi bizonyítékot).

Szóval mindegyik "igazi, magyar" miniszterelnök volt a te szóhasználatoddal.

Tehát a válasz: ja, eddig is csupa olyanunk volt.

És milyen jó is volt nekünk....

2011. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!