Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál most h szavazás...

Kire szavaznál most h szavazás lenne, és mér?

Figyelt kérdés
Orbán vagy Gyurcsány? Vagy valami más pártra?
2011. szept. 20. 19:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
58%

"Covenant, második linked hogy jön ide?"


Azért, mert az illető -tag, vagy nem tag- a Jobbik képviselője.


[link]

2011. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
27%
A Fidesznél már csak a Jobbik lehetne rosszabb.
2011. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
25%
LMP Az összes többi már eljátszotta nálam a becsületét.
2011. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%
Sem Orbán, sem Gyurcsány nevű pártot nem ismerek. Arra szavaznék, aki megígéri, hogy letöri az ujját annak, aki a "hogy" szót rövidíti. A többi igénytelenségről nem is beszélve.
2011. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
64%
A Kétfarkú Kutya Párt még sokkal nagyobbat is tudott ígérni, miért ne próbálnánk meg azt?
2011. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
35%
Ugyaúgy szavaznék, ahogy tavaly, és ugyanazért.
2011. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
37%
Én az LMP-re akarok szavazni, mert azt szeretném, ha legális lenne a fű és végre együtt, békességben és boldogságban tudjuk szétszívni az agyunkat és ne kelljen kiközösítéstől tartanunk.
2011. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem most már megérdemelné a parlamenti szféra hogy teljesen kiürítse a nép onnan őket mint egy nadrág zsebet. Megérdemelnének mindannyian 1000 év munkanélküliséget...a pénzt már úgy is felvették annyi időre előre. Nem kéne szavazni senkire sem szerintem!!!!!Azért hogy lopjon, hazudjon meg szédítsen meg raboljon és mindezt politikai védelem alatt nyíltan a szemünkbe belemérve gátlástalanul tegye meg ő is mint egytől egyig az összes.

Nem érdemli meg az ország az emberek hogy ilyen áruló tolvaj nép garázdálkodjon az ország vagyona felett.Már nem hiszek egyiknek sem.

2011. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
56%
Kétfarkú Kutya Párt Ba**dmeg. Mi a fene az? Én meg a Háromfülű Macskapártra. Amúgy természetesen a Jobbikra.
2011. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
5%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:33


Izlandon v egy ilyen párt, hasonló beállítottságú, asszem azt ígérte, h pálmafákat telepít a gleccserekre :D megnyerte vmelyik választást.


szerintem az a baj, h a legtöbb ember túl komolyan veszi a politikát és az élet fontos, szerves részének tartja.


egyébként a választás arra jó, hogy eldöntsd, melyik kupac szarral csapjanak pofán


valószínű, h LMP... kíváncsi vagyok, milyen lenne. MSZP, Fidesz, kilőve, a Jobbik 'mindenért a zsidók és a cigányok felelősek' politikájából meg nem kérek. a szélsőjobb párt Szlovákiában sem vált be.

2011. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!