Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt be kell-e jelenteni?

Ezt be kell-e jelenteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem az én oldalamat be kell-e jelenteni ha elkészül (4-5nap) az új média törvények miatt:

A világ minden tájáról hírek.

-Minden kategóriában: foci,hírek,f1,gazdaság,android stb…..

A híreket nem én írom kikerestem pár hírforrást és onnan tenném be az oldalra a híreket és a bejegyzések alján megjelölném honnan van (haon.hu,nb1.hu,hvg,origo…stb.)

-Az oldalnak semmilyen bevétele nincs

-Magyarul egy sima word press-es oldal amin mindenféle hírek vannak amiket nem én írok csak közzéteszek más hírforrásokból.

-Az oldalt egyedül szerkesztem.


2011. szept. 25. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesnek kell lenni, hogy intézkedjenek ellened. Molnár F. Árpád például remek a témában...
2011. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor most be kell jelenteni vagy nem? Mert lényegében ennyi kell, hogy elinduljon az oldal.
2011. szept. 25. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Rakd külföldi tárhelyre és akkor a kutyát sem érdekli..
2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De Magyar hírek is lennének,Magyar cég (németországi) szerverén.
2011. szept. 25. 19:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem nagyon merem így elindítani 27-40kateógira lenne. Bár én 1 darab cikket nem írnék mindent csak netről szedek össze és bevétele sem lenne az oldalnak és egyedül is csinálnám csak hát nincs kedvem jó kis bírságot fizetni.
2011. szept. 25. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Már mért kéne bejelenteni?
2011. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Új média törvény a híroldalakra vonatkozó része miatt..... de akkor nem kell bejelenteni tuti?:)
2011. szept. 26. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a nemzeti együttműködés jegyében jelentsed csak be, és tegyen így mindenki más is. aztán meg fulladjanak meg a saját levükben. Még csak a hivatalnokokat sem sajnálnám, mint régen, hiszen ezzel rajtuk csattanna az ostor, mert hű pártkáderek.
2011. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!