Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orvos rezidensek menjenek...

Az orvos rezidensek menjenek külföldre?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Ott majd felmosatják velük a műtőt, és nem olyan doktorÚRak mint nálunk pláne a kelet Eu-i-ak.

Majd miután haza jönnek megtanulják hogy a beteg az első.


2011. szept. 28. 08:40
1 2 3 4 5 6
 1/52 son of satan ***** válasza:
35%
Az orvosi rezidensek először tegyenek le valamit itthon az asztalra, ne mindjárt milliós fizetéseket követeljenek maguknak. Én immunológus vagyok egy nagy gyógyszergyárnál, de nem azonnal lettem milliomos. Pár év kellett hozzá. Aki meg elégedetlen, az menjen külföldre, és maradjon is ott. Csak fizesse ki a képzése árának legalább az 50 % - át. Ez a minimum.
2011. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%

Szerintenem.

Nővérem orvosként dolgozik Londonban és nem mosattak vele fel semmiféle műtőt, ugyanolyan orvos, mint a többiek és köszöni szépen, de megkeresi a havi 4500 fontot.


Külön emberek van felmosásra, nem orvosokkal mosatnak fel. Ha ilyen apró munkákra is külön embert fogadnak fel, ezzel simán lehet csökkenteni a munkanélküliséget, ráadásul jó pénz ez a munkát elvállaló egyén számára is, nem beszélve arról, hogy az így keresett cash-t vissza tudja forgatni a brit gazdaságba vásárlással, amivel erősödik az országuk és felpörögnek náluk a dolgok, mivel náluk a hazai gazdaság és cégek vannak támogatva és nem a külföldi.


Kedves kérdező, attól, hogy nálunk homlokegyenest ellenkezőleg csinálnak mindent a vezetőink, mint ahogy az egy józan paraszti eszét használó, logikusan gondolkodó ember számára értelmes lenne, még ne képzeld azt, hogy ez máshol is így megy.

2011. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
25%
*Szerintem nem.
2011. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi erővel nem csak az orvosok, hanem bárki elmehetne külföldre. Azt kellene felfogni, hogy nem ez a helyes megoldás! Miért ér többet külföldön egy dolgozó ember munkája, mint itt? Itt is meg kellene fizetni azt aki dolgozik, legyen az orvos, segédmunkás, vagy bárki.
2011. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
96%

Aki kimegy külföldre orvosnak, avval nem törlik fel a padlót! Ez csak a te agyszüleményed! Ugyanúgy teljes értékű orvosok, mint mások!


Sőt, nem csak az orvosoknál van így. Én egy cégnél dolgozom rendszergazdaként, és eddig semmilyen előítéletet meg hasonlókat nem vettem észre. Ketten vagyunk a cégnél rendszergazdák, a kollégám angol, azóta dolgozik ott, amióta én és a fizetésünk is ugyanannyi!


Itt is vannak olyanok, akik utálják a bevándorlókat, de ez inkább egy szélsőséges, kisebb csoport, kevés befolyással.

2011. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyet kell teremteni ez a fidesz feladata , vállalta ,-számon kell kérni! 200ezer munkahely??!Most hol tartunk???

Ha nincs szükség rájuk természetes menjenek, hogy legyen gyakorlatuk, munkájuk, megélhetésük.

Szükség van egyáltalán ennyi orvosra???, amikor a kórházakat is megszüntetik???

2011. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:16

Ha így folytatják akkor hamarosan összejön az a 200ezer.

Mínusz 200ezer!

2011. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
21%
Amelyik kizárólag a pénzre hajt már a pályája elején, az csak menjen is! Felesleges a pénzsóvár fehér köpenyesek számát még tovább növelni, akik nem a beteg emberek megsegítése érdekében választották ezt a hivatást, hanem hogy minél előbb meggazdagodjanak.
2011. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
96%

Én Svédországban ismerek Magyar orvost, és nem mosatják fel orvossal a műtőt csak mert bevándorló. Ott is doktor úr, és megbecsülik mind anyagilag, mind erkölcsileg.

És sokan ezért sem jönnek már haza, nagyon jól megvannak.

Te kérdező amúgy honnan szedsz ekkora ökörségeket?

2011. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
8%

"Aki kimegy külföldre orvosnak, avval nem törlik fel a padlót!"


Nem mi? Majd előbb leszopják:

-Húde jó, hogy ide jöttél Józsi! Épp rád volt szükségünk. :D

2011. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!