Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni 2014-ben?

Kire fogsz szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 16:35
 11/95 anonim ***** válasza:
34%
De követem, épp ezért nevetséges, maximum egy erős ellenzéknek, de az egy katasztrófa lenne, ha Kormányon lennének.Jöttök ezzel a nagy magyarsággal, mikor fogjátok fel, hogy mindent kintről kapunk, egy Jobbikkal mindenkit magunk ellen hergelnénk.
2011. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
76%
Jobbik.
2011. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
77%
A Jobbikra.
2011. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
81%
Remélem addigra már külföldön élek, nem ezen a trágyadombon...
2011. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
81%
Jobbikra, a beágyazódott MSZP-Fidesz dualizmust szétverendő.
2011. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, a környezetemben a legutóbbi választáson is mindenki Jobbikot mondott (én arra is szavaztam). Mégsem nyert, sőt.

Az a baj, hogy a pestieknek fogalmuk sincs, hogy mi zajlik itt keleten. Ők csak azt látják, hogy a jobbik ci.gányozik. Ha nem lenne baj azzal a népcsoporttal, akkor nem ci.-nának. Ilyen egyszerű.. Elhiszem, hogy Budapest gyönyörű és még munkájuk is van a pestieknek (bár érdemes lenne ott is közvéleménykutatást tartani)de itt keleten más világ van. A ci.nyok itt a királyok, nekik mindent lehet, ugyan nem dolgoztak becsülettel egy napot sem, amit esetleg dolgoztak abból sem adóztak, fizettek TB-t, de szülnek 8-10 gyermeket, akkor már alanyi jogon az anyuka nyugdíjas, és olyan összeget vesznek fel havonta, hogy a dolgozó, adófizető magyar államporgár csak pislog. Nem sajnálom én a pénzt senkitől sem, aki tesz érte. De ezek nem adnak országunknak értéket, nem tanulnak, buták, beszélni sem tudnak, minden második szavuk a "gecci" meg a "rák egye ki", köpködnek az utcán, buszváróban cigit kérnek, ha nem adsz (mert nem dohányzol) szidják az agyád és leköpnek. A gyerekeiket berakják a rendes iskolába, ahol a szerencsétlen magyar gyereket kikezdik, s a magyar szülő nem szólhat, bezzeg a c. szülő felmegy és megképeli a tanárt, ha az ő gyerekére rászólnak. Szóval trágya egy népség, s sajnálom hogy én kiismertem a fajtájukat. Kívánom a fideszeseknek, hogy ismerkedjenek meg közelről ezzel a társadalmi réteggel, nézzék meg hova adják azt a sok segélyt.

Miattuk tart itt ez az ország, ahol tart.

JOBBIK!

2011. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
83%

"mikor fogjátok fel, hogy mindent kintről kapunk"


Mit kapunk kintről?

- adózást a csipszre is (könyörgöm, már nem volt mit megadóztatni, erre fogták rá?!)

- magas benzinárat (aminek több mint fele még mindig adó)

- kevesebb bért jövőre a közmunkásoknak (és sajnos sok köztük a diplomás- tehát nem a 8.ált. végzettekre gondolok elsősorban)

- több bért a minisztériumban dolgozóknak..

És még sorolhatnám.

Te, vagy én mit fogunk kapni? kapunk több bért, több szabadnapot (még ami van is kétszerre kell kivenni, s lehet még szombaton is dolgozni kell)jobb ellátást a kórházban? ugyan már..

Az unió leszar minket. Látják, hogy nincs kivel beszélni. Ők sem látnak bele a valós problémákba. Papíron megkapján a statisztikát, oda pedig azt írnak, amit akarnak.

S elvileg nekik minden párt egyforma. Nem lenne szabad kivételezniük.

2011. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
16%
Áramot, gázt, benzint stb., sorolhatnám, csak a kis beszűkült agyad úgyse tudná megérteni. Igen szavazatok egy olyan pártra, amit sehol a világon nem ismernének el. Mégis milyen tárgyalások lennének.
2011. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
78%

figyelj. mit tárgyaltak eddig? hol? nőtt a hiány..

Javult valami 1 év alatt? szerintem csak romlott. Minden drágább, a bérem kevesebb, többet adózok. Miről beszélsz?

Légyszíves ne sértegess, lehet te orbán-fan vagy, de én még megőrizném emberi mivoltom.

2011. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
32%
A jobbiknál elképzelni se lehet rosszabbat, hiába a magát okosnak gondoló szavazóbázisa. Az MSZP elásta magát (utánunk a vízözön), a Fidesz még annál is mélyebbre süllyedt az utolsó választások óta. Hát akkor ki? Persze könnyen jön az "okos" válasz, hogy az üvöltő jobbik és a fanjainak eszébe sem jut, hogy a hozzá hasonló szélsőségesek mindig az anyagi és morális (meg se tudnám mondani, melyik a rosszabb) katasztrófába "vezették" az országaikat (persze ha nem bitón végezték, akkor tömött zsebbel távoztak). A választásokon kiderül, hogy mennyire okos a magát annak tartó magyar, de nincsenek illúzióim, mert eddig mindent bebuktunk, amit csak lehetett.
2011. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!