Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok/nyugatellenes...

A szélsőjobbosok/nyugatellenesek/kormányellenesek miért jelentenek ki úgy dolgokat, minthogyha mögöttük állna az összes magyar?

Figyelt kérdés

Lenagyképűzik a liberálisokat, a nyugatbarátokat és a józan gondolkodó embereket, miközben ők a nagyképűek, hiszen reflexből úgy gondolják, hogy "a nép nevében" beszélnek, hogy mögöttük áll az ország 10 millió lakója és együtt skandálják vele a kijelentéseit.


Attól, hogy a GYK-n valamiért az a szokás, hogy a logikus válaszokat 0%-ra pontozzák le, az ilyen szakszövegnek álcázott sületlenségeket meg 100%-ra pontozzák fel, az még nem reprezentálja a magyar társadalom egészének a véleményét egy adott témáról.



Lehet jelenteni a kérdést!


2011. okt. 13. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez most ugye költői kérdés volt? :D

Mégsem érvelhetnek azzal, hogy a magyar lakosság 15%-a mögöttük áll :D

2011. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Eltorzult világképükben tényleg mögöttük áll az összes magyar: hiszen, aki nem ért velük egyet az lehet akár zsidó, akár cigány, akár buzeráns, de biztos hogy nem magyar.
2011. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Magad is megválaszolod a saját kérdésed:

Mert mögöttük áll az összes magyar.

2011. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

"Lehet jelenteni a kérdést!"


Miért? Mi bajod a saját kérdéseddel? Vagy ha bajod van vele minek írod ki?

2011. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Én ugyan nem vagyok szésőjobbos sem nyugat ellenes de a fidesznek a gazdaságpolitikájával nagyon nem értek egyet.


De kedves liberális barátom, egy kérdésre válaszolj!


Kik is irányították ezt az országot túlnyomórészt az elmúlt 22évben? Nem a liberális elveket követő honatyáink?


Erre vagy büszke?


Mit bizonyítottatok hogy elismerjelek benneteket?


Mit bizonyít ma a fidesz hogy elismerjelek benneteket?


Mitől logikusabb az elképzeléseitek mint másoké hiszen a 22 év tapasztalatánál gyakorlatiasabb értékmegítélést nem lehetséges.


Jahh,hogy te csak a liberális közgazdászoknak hiszel!


Én is hiszek nekik de valahogy így.


A neoliberalizmus jó, igen igaz " a nagytőkével megáldott imperialista hajlamokkal kacérkodó ipari nagyhatalmak számára,DE NEM NEKÜNK!


És sajnos a 22 év tapasztalata engem igazol.


Lehet okoskodni, de válaszolj a kérdéseimre hiszen én is válaszoltam.

2011. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom tart tőle,hogy a melldöngető műmagyarok rohannak jelenteni,hogy őket megint provokálja egy csúnya liberális.
2011. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Én ugyan nem vagyok szésőjobbos sem nyugat ellenes"


Akkor miért hírdetted bőszen csak a mai napon legalább 6 kérdésben, hogy az EU egy gyarmattartó birodalom, imperializmus van és mi egy megszállt gyarmat vagyunk?

2011. okt. 13. 17:24
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

""Én ugyan nem vagyok szésőjobbos sem nyugat ellenes"


Akkor miért hírdetted bőszen csak a mai napon legalább 6 kérdésben, hogy az EU egy gyarmattartó birodalom, imperializmus van és mi egy megszállt gyarmat vagyunk?



Mert azok vagyunk sajnos, csak én kimerem jelenteni.

Azért mert van meccéspontja sőt átfedése az én felfogásomnak perspektívámnak és tapasztalataimnak és a jobbik álláspontjának még nem vagyok jobbnyik.

De ezt elmondhatnám a fideszről és az maszopról is.


Szerintem pontosan az olyan emberekből kellene sokkal több mint én. Akik nem párt alapon gondolkodnak, hanem a tényeken. Akik nem lusták a politikai erők programjait át tanúlmányozni és nem csak átnyálazni, akik ha hallanak a Tv ben valamit inkább 2× átgondolják, de ha valami olyat tapasztalnak amiben turpisság van azt is átgondolják.


Én ha kell akkor liberális vagyok, ha kell konzervatív, és ha úgy látom akkor radikális, mert mindent a tapasztalatok és a körülmények döntenek el, és nem a dogma és a demagógia.

2011. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"meccés"


bazze...

2011. okt. 13. 17:34
 10/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg ellent mondasz magadnak, aki EU ellenes az egyben nyugat ellenes is. Hiszen mi más is a Nyugat, mint az EU és az USA, és közeli szövetségeseik? Azzal, hogy a gyarmattartó imperialistának alázod őket, nyugatellenes vagy.
2011. okt. 13. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!